Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Organizates

Total: 1484
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.659Z

Hyseni ne pritjen e Organizates se Konferences Islamike

Ministri i Puneve te Jashtme Skender Hyseni gjate qendrimit ne New York dhe ne margjina te sesionit plenar te Asamblese se Pergjithshme ka marre pjese ne nje pritje te Organizates se Konferences Islamike OKI. Me kete rast Ministri Hyseni ka takuar nje numer ministrash te Jashtem dhe perfaqesuesish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.261Z

Eskobari i Ballkanit arrestohet ne Bruksel kreu i organizates

Dhimiter Poti drejtuesi i dyte shqiptar i rrjetit te narko-trafikut me baze ne Bruksel trafikoi sasi te medha kanabisi dhe kokaine ne vendet e BE-se ndersa ishte nen hetim prej vitit 2012 nga Prokuroria shqiptarebr br Me 19 prill 2015 nje shofer grek u ndalua ne Britanine e Madhe pasi ne kamionin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:35.990Z

Zbulohet emri i shqiptarit te arrestuar pjese e organizates mafioze Ndrageta VIDEO

Policia italiane ka bere publik emrin e shqiptarit te arrestuar si pjese e organizates mafioze Ndrageta Ai eshte Ismail Ferizi ndersa bashke me te jane arrestuar edhe 27 persona te tjere Nga hetimet ka rezultuar se shqiptari merrej kryesisht me grabitjebr br Nga pergjimet e bisedave mes anetareve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.925Z

Cfare eshte Sacra Corona Unitta Historia e organizates mafioze italiane

Sacra Corona Unitta eshte themeluar ne vitin 1981. Organizata kriminale vepron ne Puglia dhe ne rrethinat e saj. Kjo organizate eshte themeluar nga Giuseppe Rogoli ne burgun e Barit ne naten e vitit te ri te vitit 1981. Rangoli ka qene anetar i organizates tjeter kriminale Ndrageta dhe i kerkon le

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.588Z

E verteta e organizates qe do permbyste Enverin nga qelite e Burrelit

/ / ...vijon nga numri i kaluar Pikerisht per kete me thirri ne zyre zevendesministri i Brendshem. Monologun e tij e ndiqja gati si i perhumbur. Nga informacionet qe kemi nga disa burime- vazhdoi kumtimin ai- eshte organizuar nje grup me qellim permbysjen e pushtetit popul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.452Z

UNESKO: Objektet ne restaurim sipas arkitektures mesjetare

GJIROKASTER-Te gjitha objektet qe jane ne restaurim ne qendren historike te Gjirokastres, duhet t'i nenshtrohen ketij procesi ne pershtatje me arkitekturen mesjetare; sipas eksperteve te UNESCO-s, me qender ne Venecia (Itali), te cilet ditet e fundit kane inspektuar zbatimin e projektit "Restaurimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.938Z

Ivanovic: Gjyqet ne veri do te punojne sipas UNMIK-ut

Sekretari shteteror ne Ministrine per Kosoven ne qeverine e Serbise, Oliver Ivanovic, deklaroi se ligjet e Kosoves "nuk do te zbatohen ne gjyqet ne veri e as ne mjediset e tjera serbe ku punojne gjykatat". Ivanovic theksoi se ky fakt duhet te respektohet nga te gjithe aktoret ne Kosove, per shkak

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama