Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Pavarsisht

Meta: total 799 / total_found 799 / time 0.007 / keyword[0] sipas / docs[0] 552485 / hits[0] 956245 / keyword[1] pavarsisht / docs[1] 1684 / hits[1] 1979 /
Grezda rikthehet në stërvitje, buzëqesh Panucci!
  • 2019-02-21

Grezda rikthehet në stërvitje, buzëqesh Panucci!

Christian Panucci fërkon duart. Sipas të gjitha gjasave trajneri i kombëtares shqiptare do të ketë në dispozicion Eros Grezdën për dy sfidat e para kualifikuese të muajit mars ndaj Turqisë dhe Andorrës. Sulmuesi anësor është rikthyer këtë të enjte në stërvitje me Rangers pas dëmt

Sergio Ramos mohon akuzat, Der Spiegel publikon dokumentin
  • 2018-11-25

Sergio Ramos mohon akuzat, Der Spiegel publikon dokumentin

Sergio Ramos mohon çdo akuzë të bërë kundër tij, në lidhje me përdorimin e substancave të ndaluara përpara finales së Champions në 2017, kundër Juventus. Kapiteni i Realit dhe Spanjës deklaroi se ai nuk ka thyer asnjëherë rregullat, dhe për këtë arsye, është mjaft i qetë në k

Neymar kërkon largimin nga PSG, e ardhmja drejt
  • 2018-10-26

Neymar kërkon largimin nga PSG, e ardhmja drejt

Barcelona ose Real Madrid, por jo më në Paris. E ardhmja e Neymar duket e sigurt, dhe me kalimin e muajve zërat për një rikthim të tijin në La Liga pritet të shtohen akoma më shumë. Braziliani ka kujtime shumë të mira tek katalanët, me ish-shokët e ekipit që janë gati për ta mirëpr

No Pic available
  • 2018-10-24

Marcelo qetëson tifozët, i premton besnikëri Realit

Përgjigje me gol. Marcelo largoi zërat e merkatos me një finalizim shumë të bukur ndaj Viktoria Plzen në Champions League për tu treguar të gjithëve se ai është i lumtur te Reali i Madridit dhe nuk e mendon aspak largimin edhe pse mediat e lidhin të ardhmen e tij me një transferim të m

Ja çmimi stratosferik që kërkon Abramovich për Chelsea-n
  • 2018-09-25

Ja çmimi stratosferik që kërkon Abramovich për Chelsea-n

Flitet prej muajsh se Roman Abramovich ka vendosur të shesë ekipin e Chelsea-t. Pavarsisht se, shpeshherë ka pasur kundërshtime, duket se manjati rus i ka vendosur një çmim klubit, i cili mendohet të jetë 3 miliardë paundë. Në rast se ndryshimi i pronësisë do të ndodhë me këtë çmim

PSE NJË QEVERISJE SI ZVICRA, SJELL NORMALITET NË VEND?
  • 2018-06-29

PSE NJË QEVERISJE SI ZVICRA, SJELL NORMALITET NË VEND?

Nga: Ledian DROBONIKU Pse nuk dëgjojmë për famën e politikanëve zvicerianë? E thjeshtë, atje vendosin qytetarët dhe politikanët zbatojnë! Jo vetëm populli shqiptar por dhe shumë rilindas ëndërronin një Shqipëri si Zvicra! Kjo paralele nuk hiqej vetëm duke u nisur nga kushtet e ngjas

No Pic available
  • 2017-09-23

Denoncimi/ Ju tregoj për bandën që terrorizon Elbasanin dhe biznesmenin Petrit Çela

  TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot në faqen e tij një denoncim që vjen nga qytetari dixhital, ku ky i fundit flet për bandat në qytetin e Elbasanit. Berisha thekson se mesazhi në fjalë është e vërteta e mafias Rama-Qazim Sejdini. Në denoncimin e tij qy