Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Policis

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.268Z

Pr/ligj të ri për pagat e punonjësvetë policisë, tarifat sipas kategorive

TIRANË- Në një vendim të ditës së sotme, Këshilli i Ministrave ka miratuar në parimin ndryshimin e pagave dhe të shpërblimeve për punonjësit e policisë. Pagesat e reja do të vendosen sipas disa  kategorive.Kështu, në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.262Z

Ja sa protestues pati në manifestimin e opozitës sipas Policisë

Policia e Kosovës përmes një kumtese për medie ka njoftuar opinionin për mbarëvajtjen e manifestimit protestues sot në Pejë, raporton Indeksonline. Sipas Policisë, duke u bazuar në disa vlerësime, në protestën e sotme ishin rreth 2 mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.877Z

Drejtori i policisë serbe, sot në Jarinje

 Drejtori i policisë serbe, Milorad Veloviq sot sot do të vizitojë pikëkalimin kufitar në Jarinje dhe degën e policisë në Ribariq, transmeton B92. Të shtunën Veloviq kishte vizituar zonën kufitare në rajonin e Preshevës dhe t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.874Z

Drejtori i policisë serbe sot në Jarinje

BEOGRAD– Drejtori i policisë serbe, Milorad Veloviq do të vizitojë sot pikëkalimin kufitar në Jarinjë dhe degën e policisë në Ribariq, transmeton B92. Të shtunën Veloviq kishte vizituar zonën kufitare në rajonin e Preshevës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.954Z

Vetëvritet efektivi i policisë

Një punonjës policie nga Shkodra ka vrarë veten e tij me armë zjarri në orët e para të ditës së diel. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në orën 01:25 të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Salo Halili” në q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.947Z

Tetovë, vdes inspektori i policisë

Ka ndërruar jetë 33 vjeçari me inicialet B. A. nga fshati Poroj i Tetovës, i punësuar në Ministrinë e Punëve të Brendshme, si pasojë e plagëve të marra në kokë nga tentativa e tij e vetëvrasjes disa ditë më par&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.349Z

Arrestohet shefi i rajonit nr.2 t policis tatimore

Arrestohet Arjan Paskaj, Shef i Rajonit nr.2 t Sektorit t Policis Tatimore Tiran n vazhdim t operacionit Gjoba e fundit. N vijim t hetimeve t kryera pas operacionit t koduar Gjoba e fundit, si rezultat i t cilit u arrestuan 6 persona, ndr t cilt 5 punonjs t Policis Tatimore Tiran, ka prfunduar n pr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama