Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Sharrs

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] sipas / docs[0] 538817 / hits[0] 936091 / keyword[1] sharrs / docs[1] 13 / hits[1] 13 /
No Pic available
  • 2010-08-28

Në Sharrë, në ditën e madhe të Nënë Terezës

Reportazh Prfytyrimi i do qytetari t Tirans sa her q i duhet t kujtoj emrin “Sharr”, humbet brenda atij rrethimi ku prehen njerzit q nj dit largohen nga kjo bot, si dhe nga nj vendgrumbullim i strmadh plehrash ku hidhet gjithka q nj metropol nxjerr t panevojshme nga jetesa e vet. Dhe ky

No Pic available
  • 2010-03-31

Këshilli Bashkiak drejt shkrirjes, buxheti, tre muaj pa u miratuar

Poni, Ramës: Po pengon mbledhjen e Këshillit Bashkiak Vetm nj dit e ndan Kshillin Bashkiak t Tirans nga shkrirja e tij. Dita e sotme sht vendimtare, pasi, sipas afateve ligjore, mosmiratimi i buxhetit t Tirans deri n 3 muaj nga dita e fillimit t vitit t ri buxhetor bn q ky kshil

No Pic available
  • 2009-11-12

Vrasja në Tiranë, shoqërohen në polici disa të dyshuar

TIRANE- Policia ka shoqëruar disa persona si të dyshuar mbi vrasjen e 38 vejcarit Arben Visha të ndodhur mbrëmë në Tiranë.Babai i tre fëmijëve, i cili kishte ardhur pak kohë më parë nga Greqia, u ekzekutua me armë automatik rreth orës 21.00 të së mërkurës teksa shkonte për në ba

No Pic available
  • 2009-11-12

Vrasja në Tiranë, shoqërohen 27 persona në polici

Zëdhënësja e Policisë së Tiranës, Alma Katragjini, tha se 38-vjeçari Visha, person me precedent penal, jetonte në Greqi për shkak të një hasmërie në vitin 1997.  Policia po punon për të identifikuar autorin e kësaj vrasjeje, ndërkohë që në cilësinë e provës materiale u se

No Pic available
  • 2008-11-01

Berisha dhe Rama, akuza dhe ironi

Kryeministri Sali Berisha dhe kryetari i Partis Socialiste kan shkmbyer akuza n distanc ndrmjet tyre, teksa kan nisur nj fushat inaugurimesh n t zona t ndryshme t Tirans. Berisha e akuzoi kreun e Bashkis s Tirans Rama se ka abuzuar me fondet e qeveris. Edvin Rama t dal dhe t tregoj se ku i ka uar fo