Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Vendimi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.278Z

Vendimi për energjinë sipas kryeministrit

Tiranë - Kryeministri Edi Rama vazhdon të jetë i bindur se çmimi i energjisë elektrike nuk është rritur. Enti Rregullator i Energjisë vendosi një ditë më parë që çmimi të shkonte në 9.5 lekë pa TVSH, plus 20%, ku çmim do të jetë 11.5 lekë për kilovat orë. "Mos i harroni lajme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.393Z

Topalli: Vendimi për Komisionin Hetimor sipas rregullores

Pas deklaratave të kryetarit të PS-së Edi Rama ka reaguar edhe kryetarja e Kuvendit nëpërmjet zëdhënëses Suela Ruseti. Në një njoftim për shtyp zëdhënësja Ruseti ka sqaruar se vendimi për ngritjen e Komisionit Hetimor për zgjedhjet është në përputhje të plotë me rregulloren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.625Z

Vokshi Vendimi per pezullimin e Muces sipas statutit

Vijojne perplasjet ne Komunitetin Mysliman Shqiptar. Ilir Vokshi myftiu i Tiranes dhe Durresit i shkarkuar ne nje prononcim per Ora News u shpreh se keto ngjarje shenohet per shkak te problemeve te akumuluara prj 1 viti si pasoje e krijimit te fraksioneve brenda kryesise por dhe paaftesise menaxhue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.741Z

Vendimi: Dalin pagat e reja sipas gradave në Polici

Vendimi i Qeverisë për shtesat e pagave të policëve u botua në Fletoren Zyrtare. Paga më e lartë në polici është 115 mijë lekë në muaj dhe që i takon Drejtorit të përgjithshëm të Policisë së shtetit. TIRANE- Hyn në fuqi vendimi i Qeverisë për shtesat e pagave të policëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.502Z

PS Vendimi i nxituar dhe personal Presidenca Data sipas ligjit

Transmetuar me 03082016 - 1356 Tirane 3 gusht 2016 NOAal - Presidenca ka reaguar sot ndaj sulmit te Partise Socialiste per shpalljen e zgjedhjeve ne bashkine e Peshkopise duke deklaruar se  Gjykata Kushtetuese e ka informuar zyrta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.198Z

Vendimi, pagat e reja të hetuesve të Policisë sipas gradave

Tiranë - Zbardhet i plotë vendimi qeveritar për pagat e hetuesve dhe efektivëve policorë të Drejtorisë së Shërbimit të Kontrollit të Brendshëm. Tabelat specifikojnë në detaje masën e rritjes së pagës dhe përfitimet e tjera sipas vjetërsisë në punë. “Paga bazë mujore për gr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.576Z

Vendimi: Çdo pëllëmbë tokë do të tatohet sipas vlerës

Këshilli i Ministrave ka miratuar ditën e djeshme një metodikë të re për matjen e vlerës së truallit. Kjo metodikë përcakton vlerën e truallit që përdoret për të gjitha llojet e aktiviteteve. Qëllimi i kësaj metodike ka si synim që të normalizojë tregun e tokës, si dhe të vendo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama