Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Zicishtit

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] sipas / docs[0] 538817 / hits[0] 936091 / keyword[1] zicishtit / docs[1] 9 / hits[1] 10 /
Ditari i Kroit Ne shkurt 84 Enver Hoxha pesoi ishemi cerebrale u mbajt sekret
  • 2014-09-10

Ditari i Kroit Ne shkurt 84 Enver Hoxha pesoi ishemi cerebrale u mbajt sekret

e Enjte 4 Shtator 20141202 pm p classwp-caption-text Nexhmije dhe Enver HoxhabrbrDitari i Haxhi Kroit I paralizoi krahun dhe kemben e djathtebrbrMbledhja e jashtezakonshme e Byrose Politike vendosi qe semundja te ruhej shume sekret br brKa qene pasditja e 16 shkurtit 1984 kur s

Fjala e fundit e Kadri Hazbiut kur i komunikuan se do te ekzekutohej me pushkatim
  • 2011-11-06

Fjala e fundit e Kadri Hazbiut kur i komunikuan se do te ekzekutohej me pushkatim

Botohen per here te pare dokumentet sekrete te gjyqit te shekullit ne te cilin u viktimizuan arkitektet e Sigurimit te Shtetit komunist. Cilat ishin replikat e fundit te Kadri Hazbiut qe qendronte ne kembe para Aranit eles me 6 brinje te thyera Hyrje Kadri H

No Pic available
  • 2011-11-03

Zicishti: C'duhet te kete dhe si jepet ndihma e shpejte Sonila Isaku

Kutia e ndihmes se shpejte per mjeket, nuk konsiderohet vetem nje domosdoshmeri ne makine, por edhe ne familje, dhe ne cdo institucion. Kjo eshte keshilla e pare qe japin mjeket dhe me pas, rendisin edhe ato cka duhet te permbaje ajo. Per kirurgun e njohur te urgjences kirurgjikale, Ylli Zicishti, p

No Pic available
  • 2010-06-01

"Ramiz Alia, te pergjigjet per masakren e Tivarit"

Akuza te forta te kreut te qeverise Berisha ndaj ish-presidentit te fundit komunist, Ramiz Alia, ku ka kerkuar qe ai te pergjigjet per masakren e Tivarit. Madje, teksa e ka cilesuar me te ligun e te gjithe drejtuesve te diktatures, ka kerkuar qe Parlamenti te diskutoje per kete masaker, ku jane vrar

No Pic available
  • 2008-06-23

Urgjencat, grafik i vecante per veren

Puna ne urgjencen kirurgjikale te Qendres Spitalore Universitare "Nene Tereza" do te funksionoje ndryshe ne krahasim me periudhen e deritanishme. Keto masa jane marre nga drejtuesit e ketij pavijoni per shkak te rritjes se temperaturave te cilat sjellin gjithmone edhe shtim te rasteve te pacienteve.