Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Zv

Total: 7855
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.888Z

Komisioni për lëvizjet në polici, dëshmon zv/drejtori Bizhga: Jam emëruar sipas ligjit

Zv/drejtori i Policisë së Shtetit, Sokol Bizhga ka dëshmuar gjatë seancës së sotme në komisionin për largimet, lëvizjet dhe emërimet në policinë e shtetit. Në fjalën e tij Bizhga ka deklaruar se emërimi i tij në këtë post është bërë në përputhje me ligjin  dhe se përpara se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.583Z

Braçe: Ja fatura financiare e 35 zv/ministrave

Partia Socialiste deklaron se fryrja pa kriter e nivelit te dyte qeverises qe numeron 35 zëvendës ministra ka nje kosto te rende per taksapaguesit shqiptare. Sipas Erjon Braces ky eshte numri me i madh i zv/ ministrave per nje qeveri qe nga 1912-ta. "Për shkak të vendimmarrje politik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.819Z

Shaska pushon nga detyra dy zv/rektorët

Lajmërohen me e-mail. Shkarkohen dy zv/rektorët e Universitetit "Ismail Qemali" Një e-mail i mbërritur në adresat e pedagogëve, u ka bërë të njohur këtyre të fundit shkarkimin e dy zv/rektorëve të universitetit "Ismail Qemali", Pranvera Resuli dhe Ëngjëll Liçaj. Lajmi konfirmohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.378Z

Meta kërkon 7 karrige zv/ministrash

Lëvizja Socialiste për Integrim plotëson konturet e përfaqësimit të saj në qeveri edhe në rang zv/ministrash. Kryeministri Sali Berisha ka pritur dje në selinë e Këshillit të Ministrave numrin dy të qeverisë së ardhshme, Ilir Meta. Kreu i LSI-së nuk ka shkuar në zyrën e tij të re,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.066Z

Emërohen zv/ ministrat e rinj të ministrave teknikë

Këshilli i Ministrave miratoi në mbledhjen e sotme lirimin nga detyra të zv/ministrave dhe propozoi 6 zv/ ministrat e rinj të 6 ministrave teknikë të propozuar nga opozita, sipas marrëveshjes dypalëshe. Vendimi është marrë në mbledhjen e sotme të qeverisë që u mbajt në orën 10:00. L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.535Z

Barcelona, 4 zv/presidentet nen vezhgim

Drejtori i pergjithshem i Barcelones, Joan Oliver ka spiunuar nepermjet investigatoreve 4 zv/presidentet e shoqerise, kandidate te mundshem per garen e vitit 2010. Lajmin e ben te ditur gazeta “Periodico”, sipas se ciles, numrat 2 te shoqerise “blougrana”, Jaume F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.047Z

Zv/kryeministri Meta, mbërrin në Beograd

BEOGRAD- Zv/Kryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka mbërritur sot (ora 12:00) në Beograd, ku do të zhvillojë një vizitë zyrtare dyditore me ftesë të Ministrit të Punëve të Jashtme të Serbis¸, z. Vuk Jeremiç. Në këtë vizitë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama