Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas

Meta: total 1000 / total_found 525026 / time 0.185 / keyword[0] sipas / docs[0] 525026 / hits[0] 915000 /
Nishani kthen per rishqyrtim ligjin per Dhomat e Tregtise Bie ndesh me Kushtetuten
  • 2016-10-20

Nishani kthen per rishqyrtim ligjin per Dhomat e Tregtise Bie ndesh me Kushtetuten

Transmetuar me 19102016 - 1515 Tirane 19 tetor 2016 NOAal - Presidenti Bujar Nishani ka kthyer per rishqyrtim ne Kuvend ligjin per Dhomat e Tregtise Sipas Nishanit ligji bie ndesh me Kushtetuten ne nenin 46 te saj Permes ketij lig

PD Rama nuk e shpetoi dot drogen e Bushit prokuroria aksion pa dijenine e qeverise
  • 2016-10-20

PD Rama nuk e shpetoi dot drogen e Bushit prokuroria aksion pa dijenine e qeverise

Transmetuar me 19102016 - 1355 Tirane 19 tetor 2016 NOAal - Deputeti i Partise Demokratike Flamur Noka ne nje dalje per mediat nga selia blu ka folur per aksionin antidroge ne Kruje ku ka thene se qeveria nuk ka arritur dot te shpeto

Mbante peng rumunen ne Itali pranga shqiptarit
  • 2016-10-20

Mbante peng rumunen ne Itali pranga shqiptarit

Dy shtetas shqiptare jane arrestuar dhe nje vajze rumune qe mbahej peng prej tyre eshte liruar nga policia italiane ne lokalitetin Muxhelo prane Firencesbr br Sipas raportimeve te mediave italiane vajza 18 vjece mbahej e mbyllur ne nje kasolle prej thuajse tre javesh Ne te njejten banese policia k

elet fushata ne Kolonje Rama Te vazhdojme punen e nisur
  • 2016-10-20

elet fushata ne Kolonje Rama Te vazhdojme punen e nisur

Transmetuar me 19102016 - 1248 Kolonje 18 tetor 2016 NOAal- Mazhoranca celi sot fushaten elektorale per zgjedhjet e pjesshme ne bashkine e Kolonjesbr br Kryeministri Edi Rama e nisi fjalen e tij duke kerkuar 1 minute heshtje per is

Mediu Urgjent reforma zgjedhore Rama ka qellim parate dhe krimin elektoral
  • 2016-10-20

Mediu Urgjent reforma zgjedhore Rama ka qellim parate dhe krimin elektoral

Transmetuar me 19102016 - 1135 Tirane 19 tetor 2016 NOAal - Kryetari i Partise Republikane zoti Fatmir Mediu zhvilloi nje takim me strukturat dhe deget e kesaj partie ne kryeqytet Se bashku me anetare te Kryesise se Partise Republika

Ke kaluar shume kohe duke gatuar babai djeg me uje te valuar te bijen si ndeshkim
  • 2016-10-20

Ke kaluar shume kohe duke gatuar babai djeg me uje te valuar te bijen si ndeshkim

Itali 19 tetor 2016 NOAal - Nje vajze e re adoleshente eshte ndeshkuar rende nga babai i saj pasi kjo e fundit ka kaluar shume kohe ne kuzhine duke gatuarbr br Ngjarja ka ndodhur ne Ravigo te Italise ku burri me origjine shqiptare si ndeshkim per vajzen e tij i ka hedhur mbi trup nje ene me uje te

Vajza rrembehet dhe mbahet peng per tre jave pranga dy shqiptareve
  • 2016-10-20

Vajza rrembehet dhe mbahet peng per tre jave pranga dy shqiptareve

Firence 19 tetor 2016 NOAal - Nje vajze me origjine rumune eshte rrembyer dhe mbajtur peng brenda nje vile per tre jave rresht ndersa ne pranga jane vene nga policia italiane dy shtetas shqiptarebr br Ngjarja ka ndodhur ne nje zone rurale te Mugello prane Firences ku vajza ishte mbyllur brenda nje