Rezultate te kerkimit per termin: +Sipermarresi

Meta: total 123 / total_found 123 / time 0.000 / keyword[0] sipermarresi / docs[0] 123 / hits[0] 145 /
SHBA terhiqet edhe sekretari i punes Andrew Puzder
  • 2017-02-16

SHBA terhiqet edhe sekretari i punes Andrew Puzder

p styletext-align justifyPas doreheqjes se keshilltarit te Sigurise Michael Flynn presidenti Donald Trump ka humbur edhe nje tjeter pjesetar te administrates se tij I zgjedhuri prej tij per postin e sekretarit te Punes Andrew Puzder eshte terhequr ne prag te seances se konfirmimit ne Senat Sipermarr

Zbulohen hajdutët e bankave
  • 2017-02-10

Zbulohen hajdutët e bankave

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Nuk u mjaftuan pushimet e shtrenjta ne Cancun te Meksikes por pas tyre, ndaluan edhe ne Spanje. Te lodhur nga udhetimi i gjate mes dy kontinenteve, me porosi te veçante u kishte ardhur nga Tirana edhe makina 4×4, nje Por

Rama 800 milione USD jane perfituar nga sipermarrja shqiptare vetem brenda mandatit tone te pare
  • 2017-01-29

Rama 800 milione USD jane perfituar nga sipermarrja shqiptare vetem brenda mandatit tone te pare

brbrKryeministri Edi Rama deklaroi sot se deri ne vitin 2013 mbeshtetja apo politikat nxitese e funksionale per sipermarrjet shqiptare nuk ekzistonte tani jane perfituar nga sipermarrja shqiptare vetem brenda mandatit tone te pare 800 milion USDbrbr brbrNepermjet nje postimi ne statusin e tij Facebo

Biznesi në politikë: A mund të jetë Koço Kokëdhima njeriu antiestablishment, që ka që nga koha e Bashkimit të Rinisë në sistem?
  • 2016-11-17

Biznesi në politikë: A mund të jetë Koço Kokëdhima njeriu antiestablishment, që ka që nga koha e Bashkimit të Rinisë në sistem?

Koco Kokedhima eshte nje hic ne Partine Socialiste. Per here te pare ne te si deputet, befasisht ne veren e vitit 2013-te, me nje pervoje te meparshme politike ne Bashkimin e Rinise se Punes se Shqiperise-ish organizata rinore e Partise se Punes, Koco Kokedhima hyri ne listat e kandidateve per d

Biznesmeni i la gjyqtares 5 milione leke ne tavoline dhe iku
  • 2016-10-24

Biznesmeni i la gjyqtares 5 milione leke ne tavoline dhe iku

Dergohet ne gjyq me akuzen e korrupsionit biznesmeni qe i ofroi 500 mije leke ryshfet gjyqtares Prokuroria e Krimeve te Renda ka dorezuar ne gjykate pak dite me pare dosjen penale ne ngarkim te biznesmenit Ervin Brahobr br Sipermarresi akuzohet se ka kryer vepren penale korrupsion aktiv i gjyqtare

Rama ne Serbi Kufijte ti kthejme ne ura bashkimi
  • 2016-10-14

Rama ne Serbi Kufijte ti kthejme ne ura bashkimi

Transmetuar me 14102016 - 1112 Nish 14 tetor 2016 NOAal- Kryeministri Edi Rama thote se kapitali i investimeve serbe ne Shqiperi eshte shume nen potencialin e tijbr br Duke folur sot nga Nishi ne forumin e biznesit Shqiperi- Serbi

Ahmetaj Miratuam paketen financuese per drejtesine ekonomia trend pozitiv
  • 2016-09-29

Ahmetaj Miratuam paketen financuese per drejtesine ekonomia trend pozitiv

Tirane 28 shtator 2016 NOAal- Ministri i Financave Arben Ahmetaj deklaroi sot se ne mbledhjen e sotme te Keshillit te Ministrave u miratua paketa financuese e reformes ne drejtesibr br Duke dale ne konference nga Kryeministria ai beri me dije se paketa perfshin edhe rritjen e pagave te punonjesve