Rezultate te kerkimit per termin: +Sirigu

Total: 138
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.940Z

Sirigu mbetet në Palermo

Nga Express më 09 qershor 2011 në ora 17:18 Portieri Salvatore Sirigu dëshiron të mbetet në Palermo, pavarësisht interesimit të klubit për numrin 1 të Barit, Jean-Francois Gillet. E ardhmja e Sirigut është vënë në dyshim pas spekulimeve rreth interesimit të Palermos për Gilletin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.113Z

Zamparini gradon Ujkanin vitin tjeter mund te luaje per Palermon

Deklarata Presidenti kercenon portierin aktual Sirigu Kujdes Ujkani po shkelqen Samir Ujkani sezonin e ardhshem te Serise A mund te rikthehet te luaje per Palermon klubin qe zoteron kartonin e tij por qe per te dytin vit radhazi e ka dhene ne forme huazimi te Novara e Serise B. Nje shije te tille t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.258Z

"Ujkani konfirmohet si portier i dytë"

Paraqitja e portierit shqiptar, Sajmir Ujkani, në debutimin e tij të dielën kundër Milanit në "San Siro", nuk ka kaluar pa u vënë re jo vetëm nga shtypi italian, por edhe nga vetë drejtuesit e lartë të klubit të Palermos. Ishte zëvendëspresidenti i këtij klubi, Guglielmo Miçike, ai i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.260Z

Zevendespresidenti: Ujkani, portier i dyte

Paraqitja e portierit shqiptar, Sajmir Ujkani, ne debutimin e tij te dielen kunder Milanit ne “San Siro”, nuk ka kaluar pa u vene re jo vetem nga shtypi italian, por edhe nga vete drejtuesit e larte te klubit te Palermos. Ishte zevendespresidenti i ketij klubi, Guglielmo Mi&cc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.876Z

Mediat në Apenine, zbulojnë formacionin e ndeshjes Itali – Shqipëri

Mediat në Itali, kur kanë mbetur edhe pak orë deri të ndeshja e shumë pritur miqësore ndërmjet Italisë dhe Shqipërisë, kanë zbuluar formacionet që të dy trajnerët do të hedhin në fushë sonte. Me ndryshime në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.707Z

U-21, Kaziragi shpall 21 “anti-shqiptarët”

Trajneri i Italisë U-21, Kaziragi shpalli 21 të besuarit e tij për ndeshjen kundër Shqipërisë në "Manuci" të Pontederës, me 1 qershor 2007. Portierë: Konsilji, Sirigu. Mbrojtës: Belmonte, Boketi, Krishito, Marzorati, Mota, Rikler, Marko Rosi. Mesfushorë: Cigarini, Kandreva, De Ceglje, De

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.723Z

Arsenali pas portierit të Palermos

Arsenali është klubi më i ri që lidhet me një transferim të portierit të Palermos, Salvatore Sirigu. Sipas Footylatest.com, Arsene Wenger ka vënë syrin e tij në portierin e Palermos, për të zgjidhur problemet me portierët. Arsenali luan në Ligën e Kampionëve dhe pos kësaj,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama