Rezultate te kerkimit per termin: +Sirigut

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.160Z

Ujkani nje bast i fituar dhe nje e ardhme e garantuar

Seria B Portieri kosovar mund te zere vendin e Sirigut te Palermo Vazhdon jehona e paraqitjeve te mira te portierit te kombetares se Shqiperise Samir Ujkanit ne radhet e skuadres se Novares ne Serine B italiane. Nje gje te tille eshte perforcuar akoma edhe me shume pas lojes se shkelqyer te gardian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.723Z

Arsenali pas portierit të Palermos

Arsenali është klubi më i ri që lidhet me një transferim të portierit të Palermos, Salvatore Sirigu. Sipas Footylatest.com, Arsene Wenger ka vënë syrin e tij në portierin e Palermos, për të zgjidhur problemet me portierët. Arsenali luan në Ligën e Kampionëve dhe pos kësaj,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.940Z

Sirigu mbetet në Palermo

Nga Express më 09 qershor 2011 në ora 17:18 Portieri Salvatore Sirigu dëshiron të mbetet në Palermo, pavarësisht interesimit të klubit për numrin 1 të Barit, Jean-Francois Gillet. E ardhmja e Sirigut është vënë në dyshim pas spekulimeve rreth interesimit të Palermos për Gilletin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.570Z

Bufon ka hernie diskale, në pikëpyetje

Italia Xhixhi Bufon ka një problem të vogël, pasi vuan nga hernia diskale. Botërori i tij nuk ka përfunduar, por është komplikuar së tepërmi. Sipas mjekëve të kombëtares italiane, gjendja e portierit nuk është e mirë. Do të ketë një tentativë për ta rikuperuar, por koha e rikthi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.347Z

PSG do Krasiç, në lojë futet edhe Reali

Leonardo vazhdon të "gjuajë" në Itali. Pas Pastores, Menez, Sirigut dhe Sissoko, Drejtori Sportiv i Paris Saint Germain është duke menduar edhe transferimin e Milosh Krasiç në Francë. Mesfushori serb, që nuk po kalon momente të mira me tranjerin Antonio Konte te Juventusi, sipas mediave tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.238Z

PSG fiton ndeshjen e parë me Chelsin

Paris Saint Germain ka mposhtu 3-1 Chelsin në takimin e parë çerekfinal të Ligës së Kampioneve. Skuadra franceze e nisi ndeshjen në mënyrën më të mirë të mundshme teksa do të kalonte në avantazh që në minutën e 4-të me Ezequiel Lavezzi, I cili kontrollon topin bukur dhe lëshon nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.805Z

Novara: Ujkani te Palermo? Vetëm fantazi!

Salvatore Sirigu, numri një i portës së Palermos dhe pjesë e kombëtares së Italisë, ka lënë klubin siçilian me destinacion Parisin, ku do të mbrojë kuadratin e PSG-së. Por largimi i Sirigut ka bërë që skuadra rozazi të humbasë një element me vlerë në formacionin e saj, ndaj drej

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama