Rezultate te kerkimit per termin: +Situat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.007Z

Guardiola: Jam në situatë kritike

Pep Guardiola ka thënë në konferencë për media se skuadra e tij, Bayern Munchen, gjendet në situatë kritike, për arsye të lëndimeve. Bayerni në fundjavë do të luaj me Eintracht Frankfurtin, ndërsa javën e ardhshme do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.887Z

Zjarret, 16 vatra aktive, situatë problematike në Bozdovec

TIRANË- Në të gjithë qarqet e vendit rezultojnë gjithsej 16 vatra zjarresh aktive, ndërkohë vijon puna për mbajtjen nën izolim të vatrave të zjarrit, kryesisht problematike në verilindje të vendit. Zëdhënësi i Ministris&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.911Z

Skender Hyseni: E kemi situatën nën kontrolle

Kosova është e sigurt dhe situata është nën kontroll. Kështu ka deklaruar për Gazetën Tribuna, ministri i Punëve të Brendshme, Skëndër Hyseni. Ai ka thënë se Institucionet e Sigurisë dhe të rendit i kanë bër&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.900Z

Rusi, Putin-Hollande bisedime për situatën në Siri

MOSKE-Presidenti rus, Vladimir Putin zhvilloi sot bisedime me homologun e tij francez, François Hollande mbi "situatën në Siri dhe programin bërthamor iranian", njoftoi Kremlini përmes një komunikate për mediat. ''Bashkëbisedimi telefonik u zhvillua me inici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.362Z

KiE: Situatë dramatike në Maqedoni

Vëzhguesit e Këshillit të Evropës kanë shprehur shqetësime për zhvillimet e fundit të tensionuara në Maqedoni. Kryesuesi i këtij misioni të Këshillit të Evropës (KiE), Shtefan Shenah ka vlerësuar se Maqedonia është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.561Z

Policia: Situatë e tensionuar në veri

Pas vrasjes të Selver Haradinaj, vrasje e cilësuar si akt terrorist nga qeveria e Kosovës dhe subjektet politike, Policia e Kosovës thotë se situata në këtë pjesë të vendit mbetet e tensionuar. Zëdhënësi i Policisë së Kosov&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:10.228Z

Rosell sqaron situatën te Barcelona

Presidenti i Barcelonës, Sandro Rosell ka dal në konferencë për media së bashku me drejtorin Andoni Zubizarreta për të sqaruar situatën e krijuar pas sëmundjes së Tito Vilanoës. Dy drejtuesit e Barcelonës konfirmuar mbështetjën e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama