Rezultate te kerkimit per termin: +Sknder +Hysenit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.512Z

Hyseni:Të qartësohet roli i ndërkombëtarëve në Kosovë

Kosova ka nevojë që mandatet ndërkombëtare të qartësohen plotësisht që të mos krijohen konfuzione. Deklarata është bërë nga ministri i Jashtëm, Sknder Hyseni në një intervistë për VOA-n. Sipas tij, Kosova ka sjellë siguri dhe paqe në rajon. Sa i përket marrëdhënieve me Serbin�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama