Rezultate te kerkimit per termin: +Sknderbeu

Meta: total 58 / total_found 58 / time 0.000 / keyword[0] sknderbeu / docs[0] 58 / hits[0] 91 /
Paskuqan, fati po të shkëlqen, Luli po të sjell autobusë me hidrogjen
  • 2012-05-16

Paskuqan, fati po të shkëlqen, Luli po të sjell autobusë me hidrogjen

Share Sipas projektit fitues, banorët e Paskuqanit do zbresin drejt Tiranës me autobusë hidrogjeni, mu në një shesh që është projektuar për koncerte të këngëtarëve të mëdhenj. Kështu thotë studioja fituese….   Nëse nuk ke çfarë shet në realitet, shit ëndrra. Madje

No Pic available
  • 2010-11-04

Kupa kualifikohen elitaret ngec vetem Apolonia

Skuadra pa pretendime lojtare te rinj dhe gola pa hesap. Keshtu mund te perkufizohen ndeshjet e kthimit te turit te pare te Kupes se Shqiperise. Nisur nga rezultatet ne ndeshjet e para nuk pritej qe te ndodhte ndonje mrekulli te pakten jo mes elitareve ndaj surpriza ia behu ne Loni Papuciu te Fierit

No Pic available
  • 2010-08-30

Skënderbeu ëndërron, Teuta vuan

Korart dominojn dhe fitojn 2-0. Miqt humbasin nj 11-metrsh Sknderbeu vazhdon t kultivoj ndrrn pr rikthimin e mundshm t titullit n Kor. Mund t thuhet me plot gojn, se n kto dy javt e para t Kategoris Superiore, vetm skuadra e Shklqim Mus dhe ajo e Flamurtarit kan bindur se mund t jen pretendent kryes

No Pic available
  • 2010-08-30

Shkëlqim Muça: Ky Skënderbe më kënaq

Trajneri Edhe nj njeri i prmbajtur si Shklqim Mua, duket se sht entuziazmuar nga ky Sknderbeu: “Lojtart ishin shum t tensionuar dhe kjo krijoi njfar ngri deri n shnimin e golit. Mendoj se duhet t jemi m t kujdesshm n momentin kur ishim 1-0. E rndsishme sht q fituam, por jam i knaqur edhe me l

No Pic available
  • 2010-08-29

Muça: Jo euforikë, ekipi ka nevojë për konsolidim

Sknderbeu Pas tri pikve t para n sezonin 2010-2011 t Kategoris Superiore, t cilat u morn n tavolin pas problemeve n sfidn me Besn, tashm Sknderbeu krkon fitoren n fush. Prball korarve, sot n fushn e lojs do t zbres Teuta, nj skuadr me mjaft element t rinj dhe q n letr duket si nj kundrshtar i leht.

No Pic available
  • 2010-08-29

Shqipëria nis aventurën drejt Euro 2012. Kuqezinjtë grumbullohen mes mungesave

Kombtarja N orn 18:00, lojtart do t akomodohen n hotel “Dyrrah”, strvitja fillon t hnn n mngjes Shqipria nis grumbullimin n prag t startit t eliminatoreve t Euro 2012. Kuqezinjt do ta nisin fushatn n Grupin D me sfidn e 3 shtatorit n fushn e Rumanis, ndrsa n datn 7 n “Qemal Stafa&

No Pic available
  • 2010-08-28

As Tirana nuk e ndal dot Flamurtarin

Kuqezinjt mposhtin me merit 2-1 bardheblut n Vlor me golat e Roshit e D. Xhafajt Flamurtari firmos nj ecuri kampionesh dhe shkruan me germa t mdha emrin e tij n listn e pretendenteve kryesore pr titullin kampion. N vetm dy javt e para t kampionatit ka mundur drejtprdrejt dy favoritt kryesor pr trofe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama