Rezultate te kerkimit per termin: +Sknderbeut

Meta: total 55 / total_found 55 / time 0.000 / keyword[0] sknderbeut / docs[0] 55 / hits[0] 89 /
Sowe i prish festën Kukësit, Uzuni ndëshkon Vllazninë, Teuta befason Kamzën
  • 2018-02-28

Sowe i prish festën Kukësit, Uzuni ndëshkon Vllazninë, Teuta befason Kamzën

Kukësi shpërdoron një avantazh të dyfishtë ndaj Skënderbeut në Zeqir Ymeri dhe mundësinë për tu shkëputur të paktën përkohësisht nga Flamurtari, që luan këtë të enjte me Luftëtarin në Vlorë. 2-2 përfundoi ky takim që u luajt në kushte ekstremisht të vështirë për shkak t

fare thuhet ne librin e ndaluar per Skenderbeun
  • 2015-01-18

fare thuhet ne librin e ndaluar per Skenderbeun

e Diele 18 Janar 20151202 pm brbrILIRJAN GJIKA  brPer Skenderbeun Heroin Kombetar te shqiptareve eshte shkruar dhe jane botuar me dhjetera studime dhe libra te natyrave te ndryshme duke perfshire autore te tille qe nga Barleti ne shekullin XVI e deri te Schmitt-i ne shekullin

No Pic available
  • 2012-07-07

Prkrenarja dhe shpata vijnë në Shqipëri

Prkrenarja dhe shpata e Sknderbeut do t sillen n Shqipri pr tu ekspozuar me rastin e 100 vjetorit të Pavarësisë së Shqipëri. Premtimi i është bërë kryeministri, Sali Berisha nga zvendskancelari dhe Ministri i Jashtëm i Austrisë, Michael Spindelegger. Berisha dhe Michael Spindelegger janë

No Pic available
  • 2010-08-29

Muça: Jo euforikë, ekipi ka nevojë për konsolidim

Sknderbeu Pas tri pikve t para n sezonin 2010-2011 t Kategoris Superiore, t cilat u morn n tavolin pas problemeve n sfidn me Besn, tashm Sknderbeu krkon fitoren n fush. Prball korarve, sot n fushn e lojs do t zbres Teuta, nj skuadr me mjaft element t rinj dhe q n letr duket si nj kundrshtar i leht.

No Pic available
  • 2010-08-27

Kroati Guerrib, lamtumirë Kastriotit

Largimi Futbollisti kroat Guerrib, i njohur n dy sezonet e fundit si futbollist i Apolonis dhe i Sknderbeut, vetm pak dit m par i ishte bashkuar skuadrs s Kastriotit. Por aventura e tij n kt skuadr ka qen shum e shkurtr, pr faktin se dje sht msuar se lojtari n fjal sht larguar prfundimisht nga klu

No Pic available
  • 2010-08-26

FSHF, plumb për plumb dhunës

Disiplina: Besa, Sknderbeu, Vllaznia, Elbasani, viktimat e ndshkimeve t ashpra FSHF i prgjigjet “plumb pr plumb” fenomenit t javs s par t kampionatit t 72, dhuns s vrejtur n ndeshjen Besa-Sknderbeu, Vllaznia-Bylis dhe Elbasani-Tirana. Ndrkoh q nuk kan shptuar pa u lagur edhe ekipi i Tira

No Pic available
  • 2010-08-26

Laze: Klubi i Elbasanit nuk mund të jetë polic në stadium

Reagimi “Shpikja shqiptare”: Skela rreth “Ruzhdi Bizhuts” pr ndeshjen me Sknderbeun m 25 shtator Drejtuesit e Elbasanit nuk e kan fshehur zhgnjimin pr vendimin e Komisionit t Disiplins, q do ta detyroj skuadrn t’i luaj pa tifoz dy ndeshjet e ardhshme n shtpi. Hedhja e