Rezultate te kerkimit per termin: +Sknderbej

Total: 83
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.470Z

Qeveria nis punën për asfaltimin e sheshit Skënderbej

Brenda nj jave sheshi "Sknderbej", do t rikthehet n gjendje normale. Ministria e Punve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit nisi n mesdit punimet pr asfaltimin e sheshit “Sknderbej". Specialist t ksaj ministrie, jan ndar n grupe duke nisur punn nga matjet pr rregullimin d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.732Z

Rama nis një ngërç tjetër në sheshin "Skënderbej"

Ministria e Mjedisit: Nuk ka leje mjedisore. Inspektorati i Ndërtimit gjobit bashkinë me 2 milionë lekë Ngri ulet kmbkryq n sheshin qendror t Tirans. Kryebashkiaku Edi Rama ka mundur t krijoj nj tjetr pshtjellim prmes moszbatimit t ligjit n rastin e fillimeve t punimeve n shes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.425Z

Policia: Bllokimi i qendrës ka cënuar rëndë trafikun në Tiranë

Bllokimi i sheshit “Sknderbej” ka cnuar rnd situatn e trafikut rrugor n qytetin e Tirans, gj e cila sht evidentuar gjat gjith ktyre ditve, ku si pasoj e devijimeve t trafikut, shum kryqzime dhe rrug kan marr nj ngarkes tej normave dhe t paprballueshme nga shrbimet e policis. Ky shqetsim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.396Z

Situata në sheshin "Skënderbej" më e rënduar se kurrë

Situata n sheshin "Sknderbej" shtme t vrtet e padurueshme pr qytetart e kryeqytetit. Gjendja e sheshit tashm sht edhe m keq se 'ishte pak jav m par. Nse n fillim njerzve i duhej t kalonin me vshtirsi vetm rrugn, e cila ishte trsisht me gropa, tashm fal kontributit t Bashkis edhe trotuaret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.783Z

Sheshi, qytetarët: Rama po kërkon të pengojë festën e PD

Ndonse nj dit m par, Ministri i Punve Publike Sokol Olldashi deklaroi se ndrhyrja e Bashkis n rregullimin e sheshit "Sknderbej" sht jo-ligjor, bashkia ka vijuar me punimet. Por pr banort e kryeqytetit, kjo, jo vetm q sht ndrhyrje e vonuar, por edhe e qllimshme. Sipas tyre, n kt mnyr Rama

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.383Z

Sheshi, Instituti i Monumenteve 3 arsye kundër Bashkisë

Faksimile e dokumentit Sheshi Skënderbej është monument kulture, Bashkisë së Tiranës i duhet leje nga IMK-ja për të ndërtuar Pr sheshin “Sknderbej” nuk kishte marr leje nga Instituti i Monumenteve t Kulturs, si pretendoi p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.561Z

Eksperimenti i Bashkisë, sërish kaos në trafik

Kjo sht situata n dy prej arterieve kryesore t kryeqytetit, nj dit pas eksperimentit t Bashkis q bllokoi hyrjen pr n sheshin "Sknderbej". Mbyllja e kalimit n rrugn e Kavajs dhe at t Durrsit, duket se po shkakton nj ngr n qarkullimin e automjeteve, q po reflekton edhe n akset e tjera rrugor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama