Rezultate te kerkimit per termin: +Ska

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.663Z

Xhafaj: Ska kthim prapa për vetingun

Kryetari i komisionit të ligjeve, Fatmir Xhafaj u shpreh se vonesat në miratimin e ligjit të vetingut do të shkaktojnë pasoja fatale për drejtësinë. Nëse procesi i vetingut nuk kryhet në kohë do të krijonte pasoja direkte në ngritjen e institucioneve të reja të drejtësisë, KLGJ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.436Z

FOTOT/ Madhësia ska rëndësi kur bëhet fjalë për dashuri

Thonë se dashuria nuk njeh kufij dhe këta dy qenë janë shembull i kësaj. Një qen i racës West Highland Terrier, i quajtur Joey, u çiftëzua me një femër të racës Rottweiler, dyfishi i madhësisë së tij, dhe lindën 11 këlyshë simpatikë. Pronarja e të dy qenve, britanikja Teresa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.855Z

Ska-Ndal Production shkon në Venedik

Në edicionin e 69’të të Bienales në Venedik, Shqipëria do të prezantohet nga Kompania filmike Ska-Ndal Production, me filmin dokumentar "La Nave Dolce", skenarin dhe regjinë e të cilit e ka bërë regjisori italian, Daniele Vicari. Pas prezantimit të parë si producentë dhe bashkautor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.476Z

Kjo vajzë bukuroshe ka një problem: Ska vaginë (FOTO)

Një adoleshente britanike mbeti e shokuar kur në moshën 17- vjeçare i thanë se ajo nuk kishte vaginë. Jacqui Beck vuan nga një sëmundje e rrallë që prek sistemin e riprodhimit- çka do të thotë se ajo nuk ka mitër, qafën e mitrës dhe vaginën. Ajo e zbuloi këtë problem pas një v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.229Z

Kur populli i majtë ska nishan

Arben ManajARBEN MANAJ   Tashmë koalicioni i ndërroi sërish nishanet, dhe Shqipëria siç e parasheh Kushtetuta ka një president të ri. Në fund të fundit, më mirë, një president si ky, sesa një president të kapur, siç u zbulua në kohë. Edhe pse sjam i bindur për moszbulimin e tij n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.527Z

Ende ska dënim për Berishën

Ditët e fundit është duke u përfolur se Etrit Berisha do të pezullohet nga federata italiane e futbollit për faktin se kishte nënshkruar një kontratë me skuadrën e Kievos. Megjithatë, drejtuesit e Lacios pohojnë se nuk kanë marrë asnjë letër zyrtare. Të enjten gazeta e njohur Corrie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.481Z

Rama flet pas negociatave: Pa vetingun ska asnjë kompromis

Kryeministri Edi Rama ka folur pas negociatave të sotme. Ai shkruan në Facebook se është i hapur për dialog, por pa vetingun ska asnjë kompromis. Miq! Gjithnjë të hapur për dialog pa kushte. Por pa Vetingun ska asnjë kompromis, sepse Drejtësia për Shqipërinë që duam nuk negociohet, sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama