Rezultate te kerkimit per termin: +Skedarin

Meta: total 25 / total_found 25 / time 0.000 / keyword[0] skedarin / docs[0] 25 / hits[0] 30 /
Ndonjëherë ëndërrojmë Europën
  • 2015-10-27

Ndonjëherë ëndërrojmë Europën

Botimi i ri/Poeteka 36 Askushë që presin të bëhen dikushë apo në kërkim të dikushëve të ngjashëm...diku në një shtëpi të madhe që e ëndërrojmë si Europë, apo një kontinent që e shohim si shtëpi...Ky numër i vjeshtës së revistës letrare e kulturore "Poeteka" ka shumë për

Serveri i Tatimeve, zbardhet dosja: Të dhënat u klonuan nga audituesit
  • 2015-10-25

Serveri i Tatimeve, zbardhet dosja: Të dhënat u klonuan nga audituesit

Zbardhet vendimi i Prokurorisë për çështjen e Serverit të Tatimeve. Prokurorët Julian Zonja dhe Antoneta Sevdarasi në materialin prej 15 faqesh kanë parashtruar të gjitha argumentet se përse kjo çështje duhet pushuar dhe përse nuk ka vepër penale për të dy kallëzimet e bëra si nga

Ja çfarë duhet të bëni për të bllokuar faqet e padëshiruara
  • 2015-01-03

Ja çfarë duhet të bëni për të bllokuar faqet e padëshiruara

Kemi arsye të shumta që na shtynë pothuajse çdo ditë të fshijmë faqe që nuk na pëlqejnë. Mund të përdorim mënyrat nga më të ndryshmet për të bllokuar këto faqe edhe atë përmes shfletuesve dhe shtesave të tyre, programeve të specializuara kompjuterike si dhe përmes vetë sist

No Pic available
  • 2014-04-23

Privatësia, Çabej: PD e PS kanëshkelur ligjin, do gjobiten

TIRANE- Partia Socialiste dhe Partia Demokratike do të gjobiten nga Komisioneri për Mbrojtjen e të Dhënave personale, pasi dy forcat më të mëdha politike kanë shkelur ligjin për privatësinë. Kryetarja e Komisionit për Mbrojtjen e të Dhënave Personale, Flora Çabej, theksoi dje në Kom

Çmimi i energjisë, Guxholli: Marrëveshja me FMN parashikon rritje në qershor
  • 2014-04-14

Çmimi i energjisë, Guxholli: Marrëveshja me FMN parashikon rritje në qershor

Qytetarët shqiptarë duket se nuk do ti shpëtojnë rritjes së çmimit të energjisë dhe pse qeveria herë pas herë përmes Ministrit të Energjisë ka tentuar të hedhë poshtë këtë fakt. Suzana Guxholli, ish-këshilltare e Kryeministrit Berisha gjatë qeverisjes së djathtë, eksperte ekono

No Pic available
  • 2012-03-09

Tiranë, tentative vrasjeje ndaj 36 vjecarit, pronar i lloto sportit

TIRANË- Plagoset rënde me armë zjarri në Tiranë gjatë orëve të para të mëngjesit shtetasi Bardhok Kol Biba nga Puka 36 vjec. Ngjarja ka ndodhur pranë një pike llotorie sportive të vendi i quajtur ish-Fusha e Aviacionit. Ka qenë ora 2 pas mesnate kur sipas policisë është tentuar të

30 vrasje gjatë 2011 në Maqedoni
  • 2011-12-26

30 vrasje gjatë 2011 në Maqedoni

Rreth 30 vrasje janë regjistruar gjatë këtij viti në Maqedoni, bëjnë të ditur statistikat e fundvitit të Ministrisë së Brendshme të këtij vendi. Me këtë shifër të vrasjeve, ky vit shënon vitin me vrasje më t&e