Rezultate te kerkimit per termin: +Skena

Total: 9701
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.445Z

SKENA 8 mjaft cilesore

Festivali SKENA UP per Fatmir Spahiun te njohur nga publiku i gjere si interpretues ne serialin vendor 147Kafeneja Jone148 eshte pjese e pandashme e tij ngase ne rritjen e ketij festivalit ka kontribuar jo pak edhe ai vete. Nga Getoarbe Mulliqi me 07 dhjetor 2010 ne ora 1430 Fatmir Spahiu nje nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.807Z

SKENA sjelle boten n146PR

Nga Milot Hasimja me 09 dhjetor 2010 ne ora 1253 Niveli i larte i filmave te shkollave pjesemarrese e ben regjisorin malazias Nikola Vuk269evi263 te ndihet krenar qe dy studente te tij jane duke garuar ne konkurrencen nderkombetare te filmit ne edicionin e tete te festivalit SKENA UP. 148Pjesem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.336Z

Skena Up fton aplikantët

Nga Express më 11 gusht 2011 në ora 09:07 Edicioni i nëntë i Festivalit Ndërkombëtar të Studentëve për Film dhe Teatër - SKENA UP, u ka bërë thirrje të gjithë studentëve nga mbarë bota që të aplikojnë me filmat ose shfaqjet e tyre teatrore për edicionin e nëntë, që do të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.272Z

“Skena UP” promovon artistët e rinj

Arben Zharku, drejtor i Festivalit, tha se “Skena UP” ka për qëllim jo vetëm që të prezantojë vlerat krijuesve të të rinjve nga mbarë bota, por edhe t’i promovojë artistët e rinj. Festivali “Skena UP” ka për qëllim prezantimin e vlerave të krijuesve të rinj nga vendi dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.455Z

Skena e Evrovizionit, e veçantë edhe sivjet

Është kryeqyteti suedez, Stokholmi, ai që sivjet do të jetë nikoqir i festivalit të këngës evropiane, Evrovizion dhe i gjithë përfaqësuesve të shteteve pjesëmarrëse, që në maj do të udhëtojnë drejt Suedisë, në emër të shtetit të tyre. Menaxhmenti i festivalit ka bërë të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.323Z

VIDEO/ Skena apokaliptike: Damasku pas bombardimeve

Rusia prej disa muajsh po bombardon xhihadistët e ISIS në bashkëpunim me forcat qeveritare të Assad. Por natyrisht që bombardimet kanë sjellë edhe shumë shkatërrime në qytetet siriane. Kjo video e publikuar nga Daily Mail tregon pamjet e frikshme të periferive të kryeqytetit Damask i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.636Z

Skena UP po rritet

Gjate tete diteve ne Prishtine ne kuader te Festivalit Nderkombetar te Studenteve per Film dhe Teater 145Skena UP146 do te shfaqen 96 filma dhe 11 shfaqje teatrore. Te pranishem midis te tjereve do te jene edhe 150 mysafire nderkombetare. Nga Alfred Beka me 03 dhjetor 2010 ne ora 1104 Festivali N

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama