Rezultate te kerkimit per termin: +Skender +Hyseni

Total: 907
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.104Z

Skender Hyseni: Ideja, "shume e rrezikshme"

Ministri i Jashtem i Kosoves, Skender Hyseni, ka terhequr verejtjen se ideja e presidentit te Serbise per ndarjen e Kosoves pergjate vijave etnike, eshte "shume e rrezikshme" dhe mund te coje ne konflikt te ri. "Duke luajtur me kufijte ne Ballkan gjithnje ka qene e rrezikshme dhe vazhdon te jete e r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.159Z

Skender Hyseni niset drejt Keshillit te Sigurimit

Ministri i Puneve te Jashtme te Kosoves, Skender Hyseni udhetoi dje drejt Nju Jorkut, ku do te jete i pranishem ne mbledhjen e radhes se Keshillit te Sigurimit, e cila do te mbahet me 11 nentor. Mbledhja e Keshillit te Sigurimit eshte mbledhje periodike ne te cilen raportohet per Kosoven. Formati i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.480Z

Skender Hyseni: Veriu shpërtheu njohjet

Nga Faton Ismajli më 26 gusht 2011 në ora 08:19 Veprimet e Qeverisë për embargo ndaj mallrave serbe dhe aksioni policor në Veri shkaktuan shpërthim të njohjeve për Kosovën. Kancelarja Merkel dërgoi mesazhin në Beograd pas konsultimeve me kolegët e saj në BE. Tani kemi qëndrim shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.256Z

Skender Hyseni e pi kafen me muzikë live (Video)

Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, i shoqëruar edhe nga miqtë e tij, sot ka zgjedhur një nga kafeteritë në Prishtinë për të pirë kafen e mesditën. Ai përveç që po shijon një ditë me diell shihet të jetë argëtuar kogja mirë nën tingujt e një grupi muzikor që shpes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.633Z

Skender Hyseni: Fatmir Limaj po tenton të interpretojë Kanunin

Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni i ka reaguar Fatmir Limajt duke thënë se në Parlament kanë të drejtë të flasin të gjithë Ministrat.  "Fatmir Limaj po tenton të bëhet njëfarë interpretuesi i dësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.167Z

Skender Hyseni sot flet për migrimin ilegal dhe liberalizimin e vizave

Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni do të raportojë sot para Komisionit për Integrime Evropiane lidhur me migrimin ilegal të qytetarëve të Kosovës dhe përmbushjen e kritereve për liberalizimin e vizave. Hyseni disa herë ka theksuar se zgjidhja më e mirë dhe afatgjate është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.259Z

Skender Hyseni e pi kafen me muzikë live (Video)

Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, i shoqëruar edhe nga miqtë e tij, sot ka zgjedhur një nga kafeteritë në Prishtinë për të pirë kafen e mesditën. Ai përveç që po shijon një ditë me diell shihet t&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama