Rezultate te kerkimit per termin: +Skenderbeu

Total: 2568
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.468Z

Skenderbeu - Dinamo supersfide shumkombeshe

Skenderbeu i ka fituar te katra sfidat shtepiake por perballe Dinamos kryesuese 23 pike e kampione ne fuqi ndeshja nuk ka per te qene e lehte per ujqerit e debores. Skenderbeu i vendit te trete 19 pike vjen ne perballjen me te rendesishme te fazes se pare pas humbjes se hidhur 4-0 ne Vlore dhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.621Z

Skenderbeu mund Shkumbinin

Skenderbeu ka fituar 1-0 ne Korce me Shkumbinin, ne ndeshjen e prapambetur te Superliges, takim qe percaktoi perfundimisht kalendarin e fazes se trete. Golin e fitores per vendasit e shenoi Robert Grizha ne minuten e 4, sukses ky qe ngjit skuadren e drejtuar nga Mirel Josa ne kuoten e 21

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.390Z

Shkumbini - Skenderbeu sfide ekipesh energjike

Te dielen ne Peqin 1530 megasfida Shkumbini-Skenderbeu java III pervec duelit te dy prej skuadrave me ambicioze te ketij sezoni te Kategorise se Pare do te jete edhe nje perplasje te madhe te dy skuadrave te financuara nga dy bose te medhenj te pijeve energjike Ylli Ndroqit te Stardon Shkumbinit dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.161Z

Skenderbeu-Flamurtari, tifozët godasin anësorin

POGRADEC- Sfida e shumëpritur ndërmjet Flamurtarit dhe Skëndërbeut është ndërprerë për disa minuta pasi tifozët goditën me sende të forta gjyqtarin anësor. Në minutën e 77  është ndërprerë ndeshja, per disa minuta, pasi eshte goditur me nje send te forte anesori, madje eshte gjak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.665Z

Kundershtohet projekti Sheshi Skenderbeu

Ministrja e Kultures Elizabeta Kancevska - Milevska te shtunen ka shprehur verejtjet e saj per projektin e Komunes Cair per rindertimin e Sheshit Skenderbeu. Edhe pse projekti ideor eshte financuar nga Qeveria e Maqedonise ndersa ne promovimin e tij ishin prezent te gjithe ministrat shqiptare te qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.615Z

Skenderbeu ben historine

0 brbr SSSAbrASS brbrTifozet e Skenderbeut ishin te sigurte qe ekipi i tyre do te fitonte titullin e peste radhazi para nisjes se takimit me Flamurtarin Ata tregonin 5 gishtat si shenje e nje rekrodi per futbollin shqiptarbrbr brbrBluzat enkas per kete dite kishin vitet e kampionateve te fundit ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.111Z

Flamurtari - Skenderbeu derbi i milionave

E gjithe vemendja futbollistike do te perqendrohet ne Vlore atje ku do te zhvillohet supersfida jo vetem midis dy ekipeve me pike te barabarta nga 19 por dhe dy formacioneve me te paguara ne Shqiperi e me pretendime te qarta per titullin kampion Flamurtarit i mungon nga sezoni 1990-1991 ndersa Skend

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama