Rezultate te kerkimit per termin: +Skenderbeut +Gjergji +Avramushi

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] skenderbeut / docs[0] 1145 / hits[0] 1897 / keyword[1] gjergji / docs[1] 4901 / hits[1] 7832 / keyword[2] avramushi / docs[2] 13 / hits[2] 18 /
Grushta dhe shkelma, gjoba te majme
  • 2008-04-09

Grushta dhe shkelma, gjoba te majme

KOMISIONI I DISIPLINES I mbajtur sot me date 09.04.2008 ne Komisionin e Disiplines te FSHF-se ne lidhje me problemet disiplinore te konstatuara te aktivitetit kombetar futbollistik. Me materialet e paraqitura nga Sektori I Garave te FSHF-se, Komisioni u ndal per te analizuar ne teresi dhe ne ve