Rezultate te kerkimit per termin: +Skiftert

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] skiftert / docs[0] 1 / hits[0] 4 /
No Pic available
  • 2008-11-01

Si msoi, o karroc e Dylit...

Sapo u ulm n aeroportin Nn Tereza, un dhe miku im ndjem se hapsira psikologjike e terminalit tallazitej nga nj shqetsim i fsheht. Njerzit flisnin me z t ult, thuajse me pshprim, me gjeste e me fjali t paprfunduara, prej t cilave nuk mund t kuptoje far gjje. T vetmet fraza me z t lart t policve dhe n