Rezultate te kerkimit per termin: +Skillz

Meta: total 59 / total_found 59 / time 0.000 / keyword[0] skillz / docs[0] 59 / hits[0] 73 /
Noga flet për ndarjen nga Kristela dhe abortin e fëmijës: Iku nga shtëpia pas dasmës 70 mijë euro
  • 2016-08-24

Noga flet për ndarjen nga Kristela dhe abortin e fëmijës: Iku nga shtëpia pas dasmës 70 mijë euro

Transmetuar më 24.08.2016 - 13:42 Historia me fund të hidhur e prezantueses së “Top Channel”, Kristela Gjoka dhe reperit nga Kosova, Agon Fejzullahu (Noga) ka tronditur publikun. Përveç faktit që martesa zgjati vetëm 21

E vërteta e fshehur e Ledri Vulës – shikoni dokumentarin (Video)
  • 2015-07-18

E vërteta e fshehur e Ledri Vulës – shikoni dokumentarin (Video)

Një prej reperëve më të komentuar të momentit, për sukese natyrisht – Ledri Vula, sigurisht se deri në këtë moment ka kaluar një rrugë të gjatë. Klan Kosova ka realizuar një dokumentar në seri të dokumentarëve

E vërteta e fshehur e Ledri Vulës (Video)
  • 2015-07-13

E vërteta e fshehur e Ledri Vulës (Video)

Klan Kosova nga kjo e premte fillon me ciklin e dokumentarëve kushtuar personazheve publike. I pari protagonist do të jetë reperi Ledri Vula. Rrëfimi nga fillimi i karrierës. Si u bë ai pjesë e grupit Skillz e pse i dha fund prezencës brenda tij. Pse i prishi

No Pic available
  • 2014-07-19

Noizy, Ledrit: Nusen tënde e ka q… krejt Saranda

SARANDE - Noizy ka rikthyer edhe njëherë në vëmendje inatet e vjetra midis repistësh. Duket se ai nuk e harruar konfliktin e hershëm me reperët kosovarë Getoar Selimi dhe Ledri Vula. Asokohe, Noizy u kishte dedikuar edhe një këngë rivalëve

No Pic available
  • 2014-02-11

Ledri Vula: Angela më inspiron çdo ditë të jem më i miri

TIRANE-Prej më shumë se një viti, përpiqesha të vija kontakt me reperin e shumëpërfolur nga Kosova, Ledri Vula, i cili pranoi më në fund t’u përgjigjej disa prej pyetjeve të mia në një intervistë ekskluzive për “B

Skiv, Nora e Mimoza vijnë me ‘Na’
  • 2014-02-08

Skiv, Nora e Mimoza vijnë me ‘Na’

‘Na’ është kanga me të cilën kanë bashkëpunuar anëtari i grupit, baba Stars, me Nora Istrefi dhe Mimoza Shkodra. Ish-anëtari i grupit “Skillz”, edhe në këtë video-spot shfaqet në stilin e tij të zakonshëm

Publikohet kënga e re e "BabaStars"
  • 2013-11-21

Publikohet kënga e re e "BabaStars"

“Na jena Bossa” është kënga më e re e BabaStars, e cila u publikua ditë më parë në mënyrë të paautorizuar me ç’rast i ka shtyrë rap-këngëtarët që ta lansojnë këngën më her&eum