Rezultate te kerkimit per termin: +Skrapari

Meta: total 1000 / total_found 1492 / time 0.000 / keyword[0] skrapari / docs[0] 1492 / hits[0] 2274 /
PD ankohet se po bllokohen mjetet e transportit në Berat
  • 2019-02-16

PD ankohet se po bllokohen mjetet e transportit në Berat

Nisen autobusët nga Berati për në protestën e opozitës në Tiranë. Rreth 800 protestues nga PD-ja Berat dhe 300 nga LSI-ja,janë nisur drejt Tiranës,për tu bërë pjesë e protestës së opozitës që fillon në orën 11 përpara kryeministrisë. 8 autobusë dhe 150 mjete, autovetura, janë

Makina zhytet në lumin Osum, çifti nga Skrapari
  • 2019-01-27

Makina zhytet në lumin Osum, çifti nga Skrapari

Një aksident ka ndodhur në vendin e quajtur Shkëmbi i  Kopaçit, në zonën e Poliçanit, mbrëmjen e djeshme. Ka qenë një automjet që ishte duke udhëtuar nga Poliçani në drejtim të Skraparit, që ka përfunduar në lumin Osum, por fatmirësisht kanë shpëtuar personat që udhëtonin në

Studenti nga Skrapari që në fundjavë punon në ndërtim
  • 2019-01-14

Studenti nga Skrapari që në fundjavë punon në ndërtim

Flaudio është një i ri nga Skrapari, i cili ashtu si shumë bashkëmoshatarë të tij ka zgjedhur Tiranën si një mundësi, jo vetëm për t’u arsimuar, por edhe për të krijuar të ardhmen e tij. Ai studion në vit të dytë për Financë-Kontabilitet. Flaudio ndjek rregullisht ccdo orë

No Pic available
  • 2018-12-06

Tepelenasi i dha fjalën Veliajt, vazhdojnë shembjet vullnetare te Astiri (Video)

Mëngjesin e sotëm, kryebashkiaku Veliaj konsumoi një kafe me komunitetin e banoreve te ardhur nga Tepelena, Skrapari dhe Korça, te cilët i premtuan se do t’i boshatisin dhe prishin vete objektet qe kane ndërtuar pa leje te zona e “Astirit”. Banoret i shprehën mbështetjen e

No Pic available
  • 2018-12-06

Veliaj te Astiri: Erdha të inspektoj pak punimet e kompanisë së Lulit

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi mëngjesin e sotëm punimet që po kryhen në zonën e Unazës së Madhe, pranë rreth-rrotullimit Shqiponja, lot i cili i është besuar kompanisë Viktoria Invest, një nga firmat afër kreut të PD-së dhe përfituese kryesore e tenderave

No Pic available
  • 2018-12-06

Shembja e banesave, tepelenasit mbajnë fjalën si tropojanët

Pak ditë më parë, pasi shtrëngoi dorën e bashkëpunimit me komunitetin tropojan, kuksian dhe dibran te Astiri, të cilët i dhanë fjalën kryebashkiakut Veliaj se do të prishnin vetë ndërtimet pa leje në atë zonë e më pas e bënë realitet, kreu i Bashkisë së Tiranës mori sot edhe da

Flakadanët në derbi, ndëshkohen Partizani dhe Tirana
  • 2018-12-06

Flakadanët në derbi, ndëshkohen Partizani dhe Tirana

Një ndeshje pa tifozë për Partizanin si dhe 200 mijë lekë gjobë, ndërsa për Tiranën vetëm 100 mijë lekë gjobë. Kështu ka vendosur Komisioni i Disiplinës pranë FSHF-së, duke iu referuar relacioneve të zyrtarëve të takimit derbi, që u fitua nga të kuqtë me përmbysje 2-1. Sjellj