Rezultate te kerkimit per termin: +Skraparin

Total: 399
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.141Z

Dinamo, sot miqësore me Skraparin

Tirane (Shqiperi) -Dinamo do të zhvillojë sot një ndeshje miqësore me Skraparin e kategorisë së dytë. Burime nga klubi bëjnë të ditur se futbollistët kroatë do të mbërrijnë të shtunën. Armend Halimi, mesfushori shqiptar i Bashkimit të Kumanovës nuk ka pranuar të transferohet te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.035Z

Rama: Kam ardhur për të bashkuar Skraparin

Skrapar- Kryetari i PS-së, Edi Rama ka ftuar dje vullnetarët e Skraparit, që të bëhen zëdhënës të nevojës për ndryshim. "Bëhuni zëdhënës të nevojës për ndryshim, që edhe Skrapari si gjithë Shqipëria, ka nevojë për 18 vjet, duke u bërë lajmëtarë të rrugës së ndryshimit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.208Z

Teuta fiton 2-1 me Skraparin

TEUTA - Teuta fitoi 2-1 miqësoren me Skraparin të zhvilluar ditën e diel. Shpëtim Babaj i ardhur nga Elbasani te Teuta gjatë merkatos dimërore është larguar për t'u provuar te një klub i huaj. Për durrsakët shënuan Vilfor Hysa dhe Vangjel Mile. TLabinot Haliti po kryen stërvitje indivi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.207Z

Laçi mund Skraparin 2-0. Shtrepi eurogol

Laci mundi Skraparin 2-0 në miqësoren e zhvilluar sot në Kamëz. Golat për skuadrën e Stavri Nicës u realizuan nga Nino (pjesën e parë) dhe i zakonshmi Andi Shtrepi, njëherësh edhe golashënuesi më i mirë i Kategorisë së Parë. Për skuadrën e Lufti Gurit kjo është miqësorja e dyt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.307Z

Dosti: Skraparin nuk e llogarisim, mendojmë për Gramshin

Nga Elton Karaj Numri 2 i stolit të Elbasanit, Muharrem Dosti, shpreh bindjen se në shtëpi sdo të shkojë dëm asnjë pikë dhe kërkon fitore edhe në transfertë Në Elbasan janë të bindur për një sukses të padiskutueshëm në ndeshjen e nesërme me Skraparin. Të gjithë bazohen te mer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.166Z

Berisha: Në 4 vjet do ndërtoj Skraparin evropian

Kryeministri Berisha takohet me banorë të zonës së Skraparit. Duke u kërkuar votën për të djathtën, Berisha u garantoi skraparllinjve se do ndërtojë qytetin turistik me pensione e rroga më të larta dhe se vendet e BE TIRANË - Kryeministri Berisha, i cili ishte sot në Skrapar,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.319Z

Luftëtari nuk e fal Skraparin, i vetëm në krye

Luftëtari Skrapari          2-1 Luftëtari: Selimaj, Gaxhaj, Sinani, Shalari, Boci (Bici 56), Çaço, Devolli (Këndella 65), Ramadani, Mersini, Braho (Nora 48), Raboshta. Trajner: M.Hysi. Skrapari: Spiraj, Çerepi, Hoxha (Daja 56), Allbani, Korreshi, Biba, Bejleri, Karaj (Sulaj 75), Grec

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama