Rezultate te kerkimit per termin: +Skupton

Meta: total 34 / total_found 34 / time 0.000 / keyword[0] skupton / docs[0] 34 / hits[0] 34 /
Sherr live Spahiu-Ngjela/ Skupton se ske fëmijë, Çuni kujdes, ka dhe kopilë
  • 2019-03-22

Sherr live Spahiu-Ngjela/ Skupton se ske fëmijë, Çuni kujdes, ka dhe kopilë

Ka qenë i pari ish-deputeti i LSI, Përparim Spahiu që i ka thënë Ngjelës se nuk ka fituar asnjë gjyq edhe pse është avokat. Avokati Spartak Ngjela, dhe ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu, janë përplasur sot live në emisionin Open të Eni Vasilit, teksa fl

Rama tregon transformimin në spitale, Vasili: Boll u talle kryebojaxhi! (Video)
  • 2018-07-20

Rama tregon transformimin në spitale, Vasili: Boll u talle kryebojaxhi! (Video)

Kritikave të shumta për dështimin e nismës Rilindja e Shëndetësisë, kryeministri Edi Rama iu është përgjigjur sot me një video të postuar në Facebook, ku prezanton disa prej qendrave spitalore në Tiranë dhe rrethe që janë rikonstruktuar dhe përmirësuar në shërbimin për qytetar

Vasili, Ramës: Mos fol për shëndetësinë se nuk merr vesh!
  • 2018-01-05

Vasili, Ramës: Mos fol për shëndetësinë se nuk merr vesh!

Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka këshilluar kryeministrin Edi Rama që mos flasë për shëndetësinë sepse sipas tij, ai nuk merr vesh. Në një status në FB, Vasili ironizon kryeministrin duke thënë se ai di nga shëndetësia më pak se breshkat e tij. Postimi i Vasilit

Sherr te Siguria, Noka i përplas mikrofonin Felajt (Debati)
  • 2017-11-10

Sherr te Siguria, Noka i përplas mikrofonin Felajt (Debati)

Një debat i ashpër ka ndodhur mesditën e sotme në Komisionin e Sigurisë në Kuvend, ku deputeti i PD-së Flamur Noka ka debatuar me kryetaren e këtij komisioni deputeten e PS-së, Ermola Felaj. Debati mes tyre duket se ka shpërthyer për shkak të mënyrës se si Felaj drejton punimet e komis

Përgjigjet e Ramës, Vasili: Kryeministër me aritmetikë të gremisur
  • 2017-09-11

Përgjigjet e Ramës, Vasili: Kryeministër me aritmetikë të gremisur

Kreu i deputetëve të LSI, Petrit Vasili ka reaguar sot për programin e qeverisë së re Rama 2. Në një postim në Facebook, Vasili thotë se kryeministri nuk përmendi asnjë shifër dhe nuk foli për mënyrën sesi do të realizohen projektet. Vasili shprehet se kryeministri nuk bënë dot dif

No Pic available
  • 2017-08-29

Vasili: Shkollëpakti shkriu ministritë sepse dështuan

Ish-kreu i LSI-së, Petrit Vasili, aktualisht kreu i grupit parlamentar të kësaj force politike ka reaguar lidhur me vendimin e kryeministrit Edi Rama për shkrirjen e disa ministrive. Me anë të një mesazhi në faqen e tij të Facebook-ut Vasili theksoi me ironi se në krye të qeverisë turist

Vasili: Rama nuk di çbën, kavërdis ministritë që kishte vetë
  • 2017-08-29

Vasili: Rama nuk di çbën, kavërdis ministritë që kishte vetë

Kreu i grupit parlamentar te LSI-së, Petrit Vasili, ka reaguar lidhur me vendimin e kryeministrit Edi Rama për shkrirjen e disa ministrive. Me anë të një mesazhi në faqen e tij të Facebook-ut Vasili theksoi me ironi se në krye të qeverisë turistike është shkollëpakti kryeministër. Mes