Rezultate te kerkimit per termin: +Slejdi +Zanin

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] slejdi / docs[0] 15 / hits[0] 34 / keyword[1] zanin / docs[1] 242 / hits[1] 288 /
Shqipëria dhe Spanja, në garë për Sokol Ramën
  • 2008-07-19

Shqipëria dhe Spanja, në garë për Sokol Ramën

  Protagonisti i zinxhirit të hakmarrjeve Barcelonë-Vlorë është në burgjet italiane, në pritje të ekstradimit TIRANË- Drejtësia shqiptare është në “garë” me atë spanjolle për ekstradimin nga Italia të Sokol Ramës, protagonistit të një zinxhiri hakmarrjesh

No Pic available
  • 2008-06-28

Seriali i ekzekutimeve te Barcelones, kapet i treti

Tirane - Roja Civile spanjolle arreston ne Madrid te dytin e serialit te vrasjeve qe nisen ne Barcelone dhe perfunduan ne Vlore dhe Tirane. Pas Sokol Rames, i cilesuar si kreu i nje rrjeti te trafikut te droges dhe femrave ne Gadishullin Iberik, dy dite me pare eshte arrestuar dhe i akuzuari si bash