Rezultate te kerkimit per termin: +Sllovenin

Total: 359
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.056Z

Merkato/ Skënderbeu, akord me sllovenin Sulejmanoviç

Kroati Barisiç nuk po bind stafin, por ka nënshkruar mbrojtësi slloven, Almir Sulejmanoviç, që është blerja e radhës e Skënderbeut në merkaton e verës. Burime zyrtare në klubin korçar konfirmuan se është arritur akordi me lojtarin 33-vjeçar. Ai mbërrin sot në Korçë për të firmo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.484Z

Islanda ndeshet me Slloveninë, shqiptarët tifo për miqtë

Ashtu si Shqipëria, edhe Islanda sot do të ndeshet në shtëpi, ku përballë do të ketë Slloveninë, të fundit në grup. Islanda ka 9 pikë, aq sa edhe ne, ndërsa Sllovenia renditet e fundit me 3 pikë. Kështu që sot të gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.247Z

Kuzhe "humb" guximin, me Slloveninë monotoni

TIRANE-Duhet të ishte ndeshja e tij apo e të rinjve që kërkojnë të tregojnë se janë të denjë për t'iu besuar fanelën kuqezi. Por, miqësorja me Slloveninë duket se do të jetë testi i zakonshëm e 11-shes titullare t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.494Z

Hungaria mur anti-emigrantë edhe me Slloveninë

Hungaria nisi ndërtimin e një tjetër muri kundër emigrantëve. Këtë herë në kufi me Slloveninë. Zëdhënësi i qeverisë Zoltan Kovac bëri të ditur lajmin. Për momentin policia dhe ushtarët janë impenjuar p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.548Z

A do ta mposhtë Bariç, sllovenin Kek në premierën e tij

Nga Dash Frashëri Albania-sport- Nëse do të ndiqnim një logjikë të mbrapshtë, atëherë Shqipëria do të dalë e humbur nga përballja me Slloveninë në Shkodër. Argumenti është jologjik, por gjithsesi në funksionin e rastësisë qëndron. Në takimin me Maqedoninë, trajneri i Kombët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.155Z

Hajredin Kuçi: Arrestimi i Haradinajt ndikon në raportet tona me Slloveninë

Ndaj arrestimit të kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj nga ana e autoriteteve sllovene, bazuar në një fletarrestim të lëshuar nga Serbia më 2004, ka reaguar edhe ministri i Drejtësisë, Hajredin Ku&cced

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.163Z

Kadri Veseli: T'i ruajmë marrëdhëniet miqësore me Slloveninë

Kreu i Kuvendit të Kosovës për disa minuta Kadri Veseli ka marrë cilësine e deputetit të Kuvendit të Kosovës. Veseli ka komentuar lidhur me arrestimin e kreut të AAK-së duke thënë se Sllovenia është shtet juridik dhe se Kosova nu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama