Rezultate te kerkimit per termin: +Slu

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] slu / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
PSE RAMA PO BËHET I URRYER SI BERISHA?
  • 2016-02-28

PSE RAMA PO BËHET I URRYER SI BERISHA?

Ilir Yzeiri Edi Rama po i mbërrin me shpejtësi rekordet autoritare të Berishës dhe përfundimisht po mbjell dëshpërimin më të madh në këtë vend pas 25 vjetësh tranzicion të lodhshëm, të përgjakshëm si ai i ’97-s dhe me korrupsion të pandalshëm si në asnjë vend tjetër të