Rezultate te kerkimit per termin: +Smartin

Meta: total 7 / total_found 7 / time 0.000 / keyword[0] smartin / docs[0] 7 / hits[0] 8 /
No Pic available
  • 2017-05-23

Grabit Smartin pranë një lokali por e gëzon vetëm pak orë!

Një 32 vjeçar nga fshati Vishocicë nga Devolli ka gëzuar vetëm për disa orë grabitjen e një automjet tip Smart. Një 27 vjeçar banues në Korçë denoncoi sot në polici se në afërsi të një lokali në Bilisht i kishin vjedhur në afërsi të një lokali automjetin. Policia është vën

No Pic available
  • 2016-07-22

Gjoba e policit ndaj këtij Smarti në Tiranë shkakton shumë polemika, po ju si mendoni?

Ka ndodhur shpesh kohët e fundit që shumë qytetarë të jenë ankuar dhe shfaqur hapur pakënaqësitë e tyre në lidhje me vendosjen e gjobave për arsye nga më të ndryshmet. Një rast i tillë vjen nga Tirana. një vajzë ka marr një gjobë nga një punonjës policie sepse ka parkuar smarti

Jennifer Lopez tregon se si e mban trupin në formë
  • 2016-01-07

Jennifer Lopez tregon se si e mban trupin në formë

Jennifer Lopez pasi ka dalë në kopertinën e revistës UsWeekly ka rrëfyer se si ajo arrin ta mbajë trupin në formë. 46-vjeçarja ka treguar se nuk e ka të lehtë të mbajë trupin në formë dhe se punon shumë që linjat e saj të jenë ashtu siç do ajo. Një nga arsyet që ajo qëndron n

Ia mbushin "gushën" sheikët, Sterling e shet Smartin, e blen Range Roverin (Foto)
  • 2015-12-10

Ia mbushin "gushën" sheikët, Sterling e shet Smartin, e blen Range Roverin (Foto)

Raheem Sterling nuk ka përparuar aq fort në karrierë pas kalimit te City, por të ardhurat e tij sigurisht që kanë përparuar dukshëm. Razza nga vetura e tij Smart që e kishte me vlerë 12 mijë funta, tani ka blerë një Range Rover që

Vëllai i Besnik Sulkut u vra në Holandë më 17 Prill të këtij viti
  • 2015-05-27

Vëllai i Besnik Sulkut u vra në Holandë më 17 Prill të këtij viti

Në Rotterdam, qyteti detar i Holandës një tjetër shqiptar është vrarë në një mënyrë të frikshme. Ilirjan Sula, një 33-vjeçar shqiptar është vrarë me një plumb në kokë në Holandë. Policia ende po studion çështjen, por sipas burimeve po hetohet për një vrasje për një implik

Valon Behramit i vjedhin makinën, policia ia gjen brenda 24 orësh
  • 2014-02-12

Valon Behramit i vjedhin makinën, policia ia gjen brenda 24 orësh

ITALI-Futbollistit të Napolit, Valon Behrami i kanë vjedhur makinën. Lajmi është konfirmuar nga vetë ai, i cili ka shfryrë në profilin e tij në Twitter. Pas orës, edhe makinën, shkruan Behrami në Twitter, duke shfryrë me një fjalor aspak miqësor. " Ne fillim oren, tani makinen, me cat

No Pic available
  • 2011-08-28

Taksa e makinave, Pinari: Ja si do paguajnë qytetarët

Të gjithë ata qytetarë që e kanë paguar taksën e qarkullimit dhe të regjistrimit në fillim të vitit apo para hyrjes në fuqi të ligjit të ri, nuk kanë detyrimin e pagesës së taksës vjetore të makinave të përdorura.Pa dyshim, ata do ta paguajnë karburantin me 6 lekë/litri, si të