Rezultate te kerkimit per termin: +Smund

Total: 3878
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.411Z

Të pareformuarit smund të reformojnë

Nga Brizida Gjikondi   Në Shqipëri të gjithë janë strategë, sidomos ata që janë edhe mëkatarët më të mëdhenj. Aq shumë janë mbllaçitur në këtë tokë termat drejtësi, korrupsion sa të zë makina kur i dëgjon. Katandisja e sistemit të drejtësisë në derexhenë që ndod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.039Z

Rama: Opozita smund të mbajë peng vendin. Jeni pa kauzë, smund ti tërhiqni shqiptarët nga hunda

“Opozita nuk mund të mbajë peng të ardhmen e vendit, nuk mund të mbajë peng reformën në sistemin e drejtësisë për shkak të mëkateve që ka bërë kur ishte në pushtet”. Kështu iu drejtua Kryeministri Edi Rama deputetëve të opozitës në seancën parlamentare ku u deba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.898Z

Nishani smund të bëjë sikur

Nga Skender Minxhozi*   Seanca e të enjtes u fokusua, siç pritej, në miratimin e aktit normativ për ligjin e nëpunësit civil. Maxhoranca mundi ti mbledhë 84 votat magjike që duhen për të miratuar aktet me shumicë të cilësuar, por lajmi i vërtetë i debatit parlamentar qe polemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.665Z

Flanagan:Scott më theu zemrën, por smund të jetoj pa të

Helen Flanagan ka treguar se si i dashuri i saj Scott Sinclair i ka thyer asaj zemrën, por ajo është e bindur se nuk mund të jetoje pa të. Gjithmonë kam qenë e dashuruar në Scot edhe pse javët e fundit më kishte thyer zemrën. Dua që të jemi sërish së bashku. Thjesht d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.734Z

Majlinda Bregu në Beograd: Smund të ngelemi peng i së shkuarës!

Majlinda Bregu ka qenë e ftuar në konferencën “BE dhe Ballkani Perendimor pas Brexit”, e cila u mbajt në Beograd. Në fjalën e saj zonja Bregu ka thënë se vendet e rajonit kane aq shume probleme sa nuk mund te ngelen peng i se shkuares. “Njerëzit e përfshirë në polit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.463Z

10 gjërat që smund tia thoni një beqareje tek të njëzetat

Plot sharm e humor, Cosmopolitan tregon se çfarë nuk do kurrsesi të dëgjojë një beqare nga miqtë që i dalin përpara për ta ngushëlluar dhe e çojnë drejt urës gati për tu hedhur Cosmopolitan Kërkon shumë delikatesë ti drejtohesh një femre tek të njëzetat e lart duke i folur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.386Z

PD, Bylykbashi: Rama smund të bllokojë procesin

Dekriminalizimi Mazhoranca kërkon shtyrjen e punës së komisionit Partia Demokratike nuk do të tërhiqet nga asnjë prej pikave të përfshira në projektligjin e saj për dekriminalizimin, përfshi këtu edhe testin e drogës. Dhe për këtë arsye, ajo i bëri thirrje mazhorancës që ta mbësh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama