Rezultate te kerkimit per termin: +Snapchat

Total: 302
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.906Z

Snapchat goditet nga virusi Weightloss!

Llogaritë e përdoruesve të Snapchat-it janë rrëmbyer mbrëmë për të dërguar fotografi të një virusi të quajtur "Weightloss". Nuk është e qartë se sa njerëz janë prekur, por Snapchat përdoruesit në disa vende të botës u ankuan në Twitter për këtë problem. Në një deklarate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.415Z

FOTOT gazmore: Kur gjyshet hapin Snapchat

Këto foto janë publikuar në rrjetet sociale nga mbesat e tyre, që ndihen në siklet nga ato që kanë parë. Gjyshet e tyre kanë hapur Snapchat duke u dërguar këto foto.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.453Z

Snapchat-i, rrjeti social i përhapur tek adoleshentët

Teknologji – Përdoruesit e rrjeteve sociale shtohen çdo ditë, por risitë e Snapchat-it duket se kanë tërhequr më tepër përdorues adoleshentë sesa aplikacionet si Instagram dhe Twitter, duke e renditur atë në krye të klasifikimit Gjatë vitit të shkuar, Instagram-i mund t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.787Z

Ndryshon Snapchat, kujdes kur postoni foto

  Harrojeni 10 sekondat, Snapchat tani ju lejon të përsërisni mesazhet sa herë të dëshironi. Snapchat po i bën mesazhet e tij të ndjehen më pak fleksibël duke i lejuar ata të përsëriten pafundësisht. Një ikonë e re pafundësi do të lejojë që një mesazh, foto ose video të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.532Z

FOTOT/ Snapchat, aty ku femrat nuk përmbahen

Snapchat ka vetëm pak muaj që është hapur. Por, ai është kthyer në një nga rrjetet e preferuara të femrave, ku postojnë foto të nxehta. Kjo, duke qenë se ai nuk ka asnjë kufizim.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.281Z

Snapchat rrit pornografinëdhe i jep akses hakersave

Snapchat është një program që shkarkohet në telefon dhe shërben për të biseduar me miqtë duke pasur mundësinë për t’i dërguar atyre edhe foto, video dhe shkrime.Sipas studimeve të fundit ka qenë pikërisht Snapchat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.536Z

FOTOT/ Snapchat ska qenë kurrë më i nxehtë! (16+)

Snapchat po shndërrohet gradualisht në një ndër rrjetet më të pëlqyera. Disa prej perdoruesve me aktive jane edhe pornostaret. Ato postojne foto te “guximshme”. Fotot e mëposhtme dëshmojnë arsyen se përse ato janë tepër të ndjekura. Fotot e tyre janë në kufijte e erot

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama