Rezultate te kerkimit per termin: +Softaj

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] softaj / docs[0] 4 / hits[0] 5 /
Këto vende nesër mbesin pa rrymë
  • 2016-08-10

Këto vende nesër mbesin pa rrymë

KEDS-i ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara të furnizimit me energji elektrike në disa zona, për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit nëpër distrikte. Prishtinë Më 11.08.2016 ne NS 110/35/10 kV Prishtina 1 do të shkyçen: Dalja 10 kV J15 Kampi Jordanez (10000010) prej orës 16:00 - 20

Ja në cilat vende nuk do të kenë rrymë nesër
  • 2016-01-08

Ja në cilat vende nuk do të kenë rrymë nesër

KEDS-i njofton se nesër për shkak të mirëmbajtjes se rrjetit në disa zona të Kosovës nuk do të ketë rrymë, transmeton Indeksonline. Ja njoftimi i KEDS-it: AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; Ndërprerjet e planifikuara për m

U mbajt mbledhja e 37-të e Qeverisë së Republikës së Kosovës Prishtinë, 8 korrik 2015
  • 2015-07-09

U mbajt mbledhja e 37-të e Qeverisë së Republikës së Kosovës Prishtinë, 8 korrik 2015

Qeveria e Republikës së Kosovës, e drejtuar nga kryeministri Isa Mustafa, ka zhvilluar mbledhjen e rregullt, në të cilën ka miratuar projektligje dhe vendime të ndryshme nga përgjegjësitë e saj kushtetuese dhe ligjore. Kryeministri Isa Mustafa, ka njoftuar kabinetin qeveritar për vizitë

DnV: Numër i madh i parregullsive
  • 2013-11-03

DnV: Numër i madh i parregullsive

Në konferencën e saj të dytë, koalicioni i OJQ-ve "Demokracia në Veprim" ka shpalosur gjetjet lidhur me procesin e votimit. Sipas organizatës, mbi 14% të qytetarëve kanë votuar deri në orën 12:00. DnV ka prezantuar parregullsitë