Rezultate te kerkimit per termin: +Sokol +Balla

Total: 1421
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.624Z

Unë jam Sokol Balla

Nga Miranda Haxhia   Duke e njohur mire realitetin shqiptar, duke e kuptuar se si behen gjerat nen rrogoz, sot, UNE JAM SOKOL BALLA. Sokol Balla eshte ‘armiku’, eshte ‘i paftyri’, eshte ‘i pandershmi’ – dhe e shkarkojne nga puna. Sepse individi ka te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.860Z

Rikthehet Sokol Balla

Emisioni "Top Story" rikthehet sërish këtë të enjte. I ftuari i Sokol Ballës do të jetë Erion Veliaj. "Top Stoy" u pezullua për disa javë, pas publikimit të disa pamjeve intime të gazetarit Sokol Balla. Ky i fundit deklaroi atëherë se emisioni do të ndërpritej për pak kohë, në resp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.438Z

Sokol Balla: Pacific Rim

Nga Sokol Balla Rim Spahiu është një ish-bankier dhe i njeh mirë politikat e riskut. Ai e di shumë mirë sa mundësi ka, që të fitojë përballë Ilir Metës. Ndërkohë të gjithë ne e dimë, përfshirë edhe atë vetë, se çfarë do të thotë ti dalësh përballë Liderit pa leje. Der

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.679Z

Une jam Sokol Balla

Transmetuar me 23042015 - 1100 Nga Miranda Haxhiabr br Shkrimtarebr br Duke e njohur mire realitetin shqiptar duke e kuptuar se si behen gjerat nen rrogoz sot Une jam Sokol Ballabr Sokol Balla eshte armiku eshte i paftyri eshte i pandershmi - dhe e shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.704Z

Sokol Balla Live

“Sokol Balla Live”, është ky emisioni radiofonik i njërit prej emrave më në zë të gazetarisë vendase, i cili përpos “Top Story” në Top Channel do jetë në transmet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.217Z

Sokol Balla: Me trraf Rrema! ­

Nga Sokol Balla Nuk kam besuar në asnjë moment se ai do fitonte. Proporcionalisht kuptohet sesa imagjinoja që ai doktor i thjeshtë me një mënyrë buzëqeshëse të foluri, të arrinte të merrte 4500 vota më shumë se një prej njerëzve më të mençëm që njoh sot tek PD. Por ndërsa di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.446Z

Sokol Balla sjell Vitin e mbare

“Sot në mëngjes, gjëja më e vështirë për mua ishte të zgjidhja ngjyrën e kravatës. Në modë është lejlaja, por Rilindja na e rrëmbeu atë këtë vit, në modë është edhe bluja, por sër

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama