Rezultate te kerkimit per termin: +Sokol +Capja

Meta: total 32 / total_found 32 / time 0.000 / keyword[0] sokol / docs[0] 17124 / hits[0] 29707 / keyword[1] capja / docs[1] 147 / hits[1] 221 /
Foto/Fisi Çapja luftë me policinë në Elbasan, dy në pranga
  • 2016-06-08

Foto/Fisi Çapja luftë me policinë në Elbasan, dy në pranga

Sërish terror me armë në Elbasan. Qëllohet me breshëri kallashnikovi pranë kishës "Shën Piu", në një zonë të populluar. Pjesëtarë të fisit Çapja kanë qëlluar me armë ndaj policisë. Burime nga policia kanë bërë të ditur se Çapajt kanë gjuajnë me armë mbi policinë. D

Hakmarrja në 11 vite, nga Sokol Çapja te masakra e mbrëmshme
  • 2016-02-04

Hakmarrja në 11 vite, nga Sokol Çapja te masakra e mbrëmshme

Gruaja e Memës i shkruante Kryeministrit italian, duke thënë se ne jemi të dënuar me vdekje. Mafia shqiptare nuk njeh kufij Hetimet Që nga viti 2005 janë vrarë shtatë persona, historia e konfliktit dhe hetimet e policisë Seriali i vrasjeve – Konflikti ka nisur me vrasjen e Soko

Kamera që filmoi luftën e Elbasanit. Ja pamjet në minutat e tmerrit
  • 2016-02-04

Kamera që filmoi luftën e Elbasanit. Ja pamjet në minutat e tmerrit

Këto janë kamerat e sigurisë që kanë fiksuar masakrën e ndodhur mbrëmjen e të mërkurës në Krastë të Elbasanit, në rrugën kombëtare Elbasan - Librazhd. Burime nga grupi hetimor bëjnë me dije se nga filmimet, shihet makina me të cilën mbërritën atentatorët dhe momenti kur disa

No Pic available
  • 2016-02-03

Masakra në Elbasan dhe pista e hetimit e një hakmarrjeje

Nga hetimet paraprake të policisë, dyshohet se ngjarja ka ndodhur për hakmarrje për ngjarje te ndodhura më parë. Një prej grupeve që u përplasën mbrëmjen e sotme, ku bëjnë pjesë anëtarë të familjes Capja njihen si banda e tullacëve që ka vepruar prej vitesh kryesisht në zonën e

No Pic available
  • 2013-04-10

Disiplina pa mëshirë, ndëshkon inferiorët

TIRANE-Komisioni i Disiplinës pranë FSHF-së u mblodh të mërkurën e 10 prillit dhe shqyrtoi problemet disiplinore të konstatuara në ndeshjet e kategorive të ndryshme të futbollit tonë kombëtar. Pasi u njoh me relacionin e Sekretariatit Tekni

Vrasja në prani të policisë në Elbasan, gjykata lë në burg dy efektivët roje
  • 2012-08-18

Vrasja në prani të policisë në Elbasan, gjykata lë në burg dy efektivët roje

Elbasan- Tre ditë pasi dy persona u ekzekutuan në banesën e tyre, edhe pse kjo ruhej nga policia, Gjykata e Elbasanit ka dhënë sot masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për shpërdorim detyre për dy efektivët Neshat Budani dhe Sami Serstila që më 15 Gusht po bënin roje jashtë b

Vrasja ne Elbasan burg dy policeve
  • 2012-08-18

Vrasja ne Elbasan burg dy policeve

Gjykata e Elbasanit ka lënë në burg dy efektivët e policisë, të cilët ruanin banesën e 35-vjeçarit Gentjan Beqiri, i cili u ekzekutua në banesën e tij. Gjykata vendosi masën e sigurisë burg pa afat për policë