Rezultate te kerkimit per termin: +Sokol +Sanxhaktari

Meta: total 29 / total_found 29 / time 0.000 / keyword[0] sokol / docs[0] 17427 / hits[0] 30364 / keyword[1] sanxhaktari / docs[1] 63 / hits[1] 83 /
Padrinot e Elbasanit  Larje hesapesh mes familjeve mafioze dhe mpleksja e politikës  Top Story
  • 2019-01-31

Padrinot e Elbasanit Larje hesapesh mes familjeve mafioze dhe mpleksja e politikës Top Story

Për herë të parë, Top Story realizoi një dokumentar për përplasjet kriminale në qytetin e trazuar të Elbasanit. Nëpërmjet dokumenteve ekskluzive, u pa sesi dhëndri i shumëpërfolur i Qazim Sejdinit, Sokol Sanxhaktari kishte kryer një sërë veprash penale por gjithmonë i kishte shpët

Top Story siguron foton ekskluzive të Sokol Sanxhaktarit, dhëndrrit të Sejdinit
  • 2019-01-30

Top Story siguron foton ekskluzive të Sokol Sanxhaktarit, dhëndrrit të Sejdinit

Top Story disponon eksluzivisht një foto të familjes Sejdini. Në krah të djathtë qëndron Qazimi me bashkëshorten dhe përballë tyre dy vajzat të shoqëruara nga dy dhëndrrat, Aurel Mehja dhe Sokol Sanxhaktari. Në fund të tavolinës, Sanxhaktari rri i fshehur, për të mos u ekspozuar.

No Pic available
  • 2017-10-06

Vettingu, skuadra bëhet gati takon dhe shefen e ONM-së

Shefja e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit zhvilloi një takim me anëtarët e komisioneve të vetingut. Përmes një postimi në Tëitter ajo shprehu besim të plotë se puna e tyre do të sjellë ndryshime positive. Ata kanë postuar dhe njw foto sw bashku. Pak ditë më parë ambasadori

Kush është Enea Bekteshi që Prokuroria donte ta përgjonte por policia ishte me pushime
  • 2017-10-04

Kush është Enea Bekteshi që Prokuroria donte ta përgjonte por policia ishte me pushime

Emri i Enea Bekteshit, i riu që u arrestua sot në Cerrik si një nga personat që ishte brenda makinës së blinduar Audi që goditi atë të policisë më 18 shtator, figuron në shkresën që Prokuroria i kërkonte policisë ta vinte në përgjim si pjesë e një bande të rrezikshme kriminale n

No Pic available
  • 2017-09-26

Berisha publikon emrat: Njerëzit e krimit në Elbasan

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar disa emra që sipas tij, janë të përfshirë në veprimtari kriminale në Elbasan. Berisha i konsideron farsë aksionet e policisë, ndërsa thotë se qytetarët e Elbasanit terrorizohen ditë e natë. Berisha: Rezultatet spektakolare ne operacionin e Ça

No Pic available
  • 2017-09-23

Denoncimi/ Ju tregoj për bandën që terrorizon Elbasanin dhe biznesmenin Petrit Çela

  TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot në faqen e tij një denoncim që vjen nga qytetari dixhital, ku ky i fundit flet për bandat në qytetin e Elbasanit. Berisha thekson se mesazhi në fjalë është e vërteta e mafias Rama-Qazim Sejdini. Në denoncimin e tij qy

No Pic available
  • 2017-09-20

Berisha nxjerr emrat: Kjo është banda që po terrorizon Elbasanin

Ish-kryeministri Sali Berisha duke iu bazuar ashtu si gjithmonë qytetarit dixhital, akuzon dhëndrin e kryebashkiakut të Elbasanit, Qazim Sejdinit, si pjesë të bandës që po godet policinë. Postimi i Berishës: Lexoni mesazhin e qytetart dixhital! sb Pershendetje i nderuar zoti Sali Berisha.El

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama