Rezultate te kerkimit per termin: +Sokol

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.860Z

Rikthehet Sokol Balla

Emisioni "Top Story" rikthehet sërish këtë të enjte. I ftuari i Sokol Ballës do të jetë Erion Veliaj. "Top Stoy" u pezullua për disa javë, pas publikimit të disa pamjeve intime të gazetarit Sokol Balla. Ky i fundit deklaroi atëherë se emisioni do të ndërpritej për pak kohë, në resp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.624Z

Unë jam Sokol Balla

Nga Miranda Haxhia   Duke e njohur mire realitetin shqiptar, duke e kuptuar se si behen gjerat nen rrogoz, sot, UNE JAM SOKOL BALLA. Sokol Balla eshte ‘armiku’, eshte ‘i paftyri’, eshte ‘i pandershmi’ – dhe e shkarkojne nga puna. Sepse individi ka te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.964Z

Burg përjetë për Sokol Mjacajn

Burg përjetë për Sokol Mjacajn. Ky ishte vendimi i marrë kete te marte nga Gjykata e Apelit në Shkodër, për te riun qe vrau dy turistë çek në dukagjin, në korrik të vitit 2015. Trupi gjykues, nuk pranoi asnjë nga pretendimet e Mjacaj, duke lene ne fuqi vendimin e shkalles se pare per t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.438Z

Sokol Balla: Pacific Rim

Nga Sokol Balla Rim Spahiu është një ish-bankier dhe i njeh mirë politikat e riskut. Ai e di shumë mirë sa mundësi ka, që të fitojë përballë Ilir Metës. Ndërkohë të gjithë ne e dimë, përfshirë edhe atë vetë, se çfarë do të thotë ti dalësh përballë Liderit pa leje. Der

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.580Z

VIDEO/ Arrestohet Sokol Mjacaj

Policia ka mundur të arrestojë të dyshuarin si autor të vrasjes së dy turistëve çekë, Sokol Mjacaj. Ai është kapur në zonën e Grudës së Re nga ana e Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë, ndërsa tentonte të largohej. Mjacaj ishte rrethuar nga ana e policisë. Për kapjen e tij ishi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.679Z

Une jam Sokol Balla

Transmetuar me 23042015 - 1100 Nga Miranda Haxhiabr br Shkrimtarebr br Duke e njohur mire realitetin shqiptar duke e kuptuar se si behen gjerat nen rrogoz sot Une jam Sokol Ballabr Sokol Balla eshte armiku eshte i paftyri eshte i pandershmi - dhe e shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.814Z

Nderohet Sokol Olldashi

Komisioni parlamentar i Ligjeve, ka nderuar me një minutë heshje deputetin e ndjerë Sokol Olldashi. Në fillim të mbledhjes së rradhës, kryetari i këtij komisioni, socialisti Fatmir Xhafaj, tha se nderohet miku, kolegu Sokol Olldashi. Një tufë me lule

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama