Rezultate te kerkimit per termin: +Solskajer

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] solskajer / docs[0] 3 / hits[0] 4 /
"Giggs pasues i Ferguson"
  • 2013-03-13

"Giggs pasues i Ferguson"

Ish sulmuesi i famshëm norvez i Manchester United, Ole Gunnar Solskajer ka deklaruar për mediat angleze se Ryan Giggs do të jetë pasardhës i Alex Ferguson te Manchester United. Solksjaer tha se e di të ardhmen e Giggs dhe emërimi i tij në këtë post d

Top 11-shja më e mirë e epokës Ferguson
  • 2013-01-28

Top 11-shja më e mirë e epokës Ferguson

Ish sulmuesi fantastik i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer e ka zgjedhur formacionionin më të mirë në epokën e Ferguson. Solskajer, kampion aktual i Norvegjisë me skuadrën e Moldes ka zgjedhur formacionin e ëndrrave. Van Der Sar është vler&eum

Edhe pse mungoi, Ronaldo “bosin” se harron!
  • 2012-11-24

Edhe pse mungoi, Ronaldo “bosin” se harron!

 Urimeve për 26 vjetorin e tij në krye të Manchester Unitedit, dhe për ngritjen e statujës në nderim të Sir Alex Ferguson, i bashkohet edhe ylli i Real Madridit, dhe ish lojtari i Manchester United, Cristiano Ronaldo. Ronaldo nuk ishte në gjendje të