Rezultate te kerkimit per termin: +Solskjaer

Meta: total 31 / total_found 31 / time 0.000 / keyword[0] solskjaer / docs[0] 31 / hits[0] 45 /
I madh është Alex Ferguson, shikoni 29 trajnerët që i ka bërë ai (Foto)
  • 2015-12-03

I madh është Alex Ferguson, shikoni 29 trajnerët që i ka bërë ai (Foto)

Sir Alex Ferguson padyshim që mbetet një nga trajnerët më të mëdhenjë që ka njohur historia e futbollit. Ish trajneri legjendar i Manchester United ka nxjerrë shumë yje të futbollit me të cilët ka fituar shumë trofenjë. Por n

Pesë momente më dramatike në futboll (Video)
  • 2015-05-01

Pesë momente më dramatike në futboll (Video)

Bota sportive sot është nën ethet e meçit të shumë pritur mes Mayweather dhe Pacquaios. Ky meç pritet të sjellë emocione të mëdha. Por sidqoftë futbolli është sporti që më së shumti ngjallë emocione te spor

Junajtid-Bajern, gati për historinë
  • 2014-04-01

Junajtid-Bajern, gati për historinë

Bavarezët janë favoritë për kalimin në gjysmëfinale, por anglezët premtojnë luftë Historia në Ligën e Kampioneve të Mançester Junajtid dhe Bajern Mynih ka dhuruar shumë përballje të mëdha mes këtyre dy skuadrave, të cilat janë gati të dhurojnë sot një tjetër spektakël në Ol

Liga e Kampioneve, mes sfidës spanjolle dhe legjendës së 99
  • 2014-03-22

Liga e Kampioneve, mes sfidës spanjolle dhe legjendës së 99

Protagonistët: Hans Joakim Uatzke Nuk donim më Real Madridin Sa për ndërrim, do të dëshiroja një skuadër tjetër në këtë turne. Vitin e kaluar jemi ndeshur katër herë me Real Madridin! Gjithsesi, i presim me padurim këto ndeshje, tha shefi ekzekutiv i Borusia Dortmundit, pasi mësoi

Solskjaer është në stadiumin e Arsenalit!
  • 2014-01-01

Solskjaer është në stadiumin e Arsenalit!

Ish sulmuesi legjendar i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer është në Angli. Mediat e kanë fokusuar ish sulmuesin e United duke u futur në stadium. Solskjaer brenda pak orëve pritet të emërohet trajner i skuadrës së Cardiff, pasi që me t&eu

Solskjaer: Ja talenti për United, është si Januzaj
  • 2013-09-28

Solskjaer: Ja talenti për United, është si Januzaj

Ish sulmuesi legjendar i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka thënë për mediat norvegjeze se ka në skuadrën e Moldes një talent të jashtëzkonshëm. I riu Mats Moller Daehli po e impresionon trajnerin e Moldes i cili tha se Daehli që tani mund t

No Pic available
  • 2013-06-06

Kapiten Laladhe topi i fundit në Qemal Stafa!

Rrëfimi i ish-kapitenit, ikonë dhe legjendë në skuadrën kombëtare. Vite pa fund kuqezi, dhe nesër ndarja zyrtare me stadiumin ku memoria do ta fiksojë gjatë Ndeshja që ne barazuam në 1996 në Norvegji, sigurisht që ka qenë dhe do të jetë një prej kujtimeve të mia më të bukura, p