Rezultate te kerkimit per termin: +Sondazh

Meta: total 1000 / total_found 3492 / time 0.002 / keyword[0] sondazh / docs[0] 3492 / hits[0] 4557 /
Game of Thrones 7, shikuesit parashikojnë se kush do të vdes në seritë e reja
  • 2017-02-09

Game of Thrones 7, shikuesit parashikojnë se kush do të vdes në seritë e reja

Mos u habisni! Të huajt nuk hedhin baste vetëm për sportin si Shqiptarët, por edhe për serialet. E ndërsa pak muaj na ndajnë nga fillimi i sezonit të shtatë të Game Of Thrones në HBO, Sports Betting Experts ka pyetur në një sondazh rreth serialit afro 10,000 fansa të tij, me tema sh

11 gjëra që nuk duhet të bëni pas moshës 45 vjeç
  • 2017-02-09

11 gjëra që nuk duhet të bëni pas moshës 45 vjeç

Nga selfie-t dhe xhinset, te truku dhe tatuazhet, çdo gjë e ka një moshë… Në detin e gjerë të dekalogëve të elegancës, mirëqenies dhe respektit të shfrenuar, i fundit sipas radhës është ajo që paraqet faqja Retiresavvy, e cila jep këshilla për kursimet pensionale. Sipas rregu

No Pic available
  • 2017-02-08

Sondazhi i ri: Macron fiton zgjedhjet presidenciale të Francës

Liderja e ekstremit të djathtë, Marine Le Pen, dhe kandidati i pavarur, Emmanuel Macron, sipas një sondazhi të publikuar sot, do jenë kandidatët që do përballen në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale të Francës, që do të mbahet në maj. Sipas këtij sondazhi, raundin e dytë dh

Sondazhi në prokurori/ Avokati Visha: Lu do të humbasë, prokurorët janë të bindur se ambasadori do të largohet
  • 2017-02-07

Sondazhi në prokurori/ Avokati Visha: Lu do të humbasë, prokurorët janë të bindur se ambasadori do të largohet

Avokati Sajmir Visha ka deklaruar se prokurorët janë të bindur se pas asaj që ndodhi me kryeprokurorin Llalla, ambasadori Lu do të japë dorëheqjen. Ky konstatim erdhi pas një sondazhi që vetë Visha kishte bërë më disa prokurorë. Visha distancohet nga kjo luftë e ftohtë mes Ambsad

PS nuk merr me shumë se 60 deputetë. Rama numrin 71 e shikon vetëm me dylbitë e Ilir Metës
  • 2017-02-06

PS nuk merr me shumë se 60 deputetë. Rama numrin 71 e shikon vetëm me dylbitë e Ilir Metës

Një sondazh i kryer nga Top Channel, që thoshte se PS mund të marrë 72 mandate në zgjedhjet e qershorit vetëm me PDIU dhe FRD, pa LSI, ka shkaktuar reagime të forta. Lulzim Basha sulmoi publikisht Top Channel, ndërkohë që LSI është mjaftuar me një reagim të zëdhënësit të saj. N

No Pic available
  • 2017-02-06

Avokat Visha: Prokurorët janë të bindur se Lu do dorëhiqet

Avokati Sajmir Visha ka deklaruar në studion e Tonight Ilva Tare se prokuroët janë të bindur se pas asaj që ndodhi me Kryeprokurorin Llalla, ambasadori Lu do të japë dorëheqjen. Ky konstatim erdhi pas një sondazhi që vetë Visha kishte bërë më disa prokurorë. Visha distancohet nga kjo

No Pic available
  • 2017-02-01

Politikat e Trump mbi emigrantët, sondazhi: 49% pro nismës

Në një kohë kur politikat e Donald Trump për emigrantët janë pritur me protesta të shumta, një sondazh i realizuar nga bashkëpunimi mes Reuters dhe Ipsos, ka treguar se 49% e qytetarëve amerikanë e mbështesin nismën e Presidentit, 41% prej tyre janë kundër, ndërkohë që 10% nuk kan