Rezultate te kerkimit per termin: +Soni +Malaj

Meta: total 536 / total_found 536 / time 0.001 / keyword[0] soni / docs[0] 6511 / hits[0] 8538 / keyword[1] malaj / docs[1] 8385 / hits[1] 18654 /
Këngëtarja e njohur i bashkohet nismës së bashkisë (Foto)
  • 2019-03-20

Këngëtarja e njohur i bashkohet nismës së bashkisë (Foto)

Një artist i mirë është edhe një qytetar i mirë. Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Soni Malaj, iu bashkua nismës së Bashkisë së Tiranës për të mbjellë pemë, me synimin për të shtuar gjelbërimin e qytetit. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj e falenderoi këngetaren

Çfarë kanë studiuar këngëtaret e njohura shqiptare, nga Elvana Gjata te Soni Malaj
  • 2017-12-01

Çfarë kanë studiuar këngëtaret e njohura shqiptare, nga Elvana Gjata te Soni Malaj

Muzika është një ndër pasionet e tyre më të mëdha, por duket se nuk ka qenë e mjaftueshme. Janë të shumtë artistët e skenës shqiptare që kanë vendosur të studiojnë për diçka krejt tjetër nga ajo që bëjnë realisht. Motivet e këtyre përzgjedhjeve kanë qenë të ndryshme.

Pse nuk është kënga ime në listë? Çmimet Kult i përgjigjen Rozana Radit
  • 2017-11-13

Pse nuk është kënga ime në listë? Çmimet Kult i përgjigjen Rozana Radit

  Çmimet Kult rikthehen në edicionin e 13-të, të martën, më 14 nëntor, me shumë artistë të nominuar. Emrat më të spikatur, krijues dhe interpretues, shkrimtarë dhe përkthyes, regjisorë dhe aktorë, këngëtarë dhe muzikantë, balerinë dhe instrumentistë, artistë të

Anxhela Peristeri zbulon më shumë për programin e Marina Vjollcës
  • 2017-10-09

Anxhela Peristeri zbulon më shumë për programin e Marina Vjollcës

Largimi i Marina Vjollcës nga ekrani i Top Channel drejt Tv Klan ka qenë ndoshta lëvizja më e komentuar televizive e sezonit të ri. Pas plot 12-vitesh, moderatorja e njohur do të nisë së shpejti një program të ri në Tv Klan, për të cilin ajo vetë nuk zbuloi shumë detaje kur

No Pic available
  • 2017-09-06

Soni Malaj krah njeriut të zemrës, në ditëlindjen e Sinan Hoxhës

Këngëtarja shqiptare Soni Malaj tashmë shumë e sukseshme në tregun muzikor shqiptar, prej kohësh është në lidhje me Kelvin. Çifti gjithë këtë periudhë e ka kaluar në privatësi të plotë duke ndarë kështu jetën private nga vëmëndja e mediave dhe publikut. Duket se këngëtarja e

Dikur mikesha të ngushta, por sot çfarë mendon Soni për arritjet e Elvanës?
  • 2017-07-03

Dikur mikesha të ngushta, por sot çfarë mendon Soni për arritjet e Elvanës?

Ato dikur ishin mikesha mjaft të ngushta me njëra-tjetrën. Po flasim për këngëtaret Elvana Gjata dhe Soni Malaj. Dyshja e njohur shiheshin kudo bashkë, kur Soni ishte në një lidhje me Flori Mumajesin. Por pas ndarjes së çiftit diçka ndodhi edhe mes dy mikeshave dhe ato shkëputën çdo

No Pic available
  • 2017-06-05

Soni Malaj kërcen nën ritmet e këngës Pa Ty

Këngëtarja e famshme shqiptare e lindur në Tropojë, Soni Malaj ka publikuar së fundmi një video në rrjetin e saj social Instagram teksa ka nxjerrë në pah aftësitë e saj në të kërcyer. Soni ka vallëzuar nën ritmet e këngës së saj më të fundit Pa Ty në bashkëpunim me Tim Novobë