Rezultate te kerkimit per termin: +Sopjani

Meta: total 208 / total_found 208 / time 0.000 / keyword[0] sopjani / docs[0] 208 / hits[0] 356 /
Vjedhja ishte punë zyrtare, arrestohen 5 hajdutët e pasur shqiptarë
  • 2019-01-31

Vjedhja ishte punë zyrtare, arrestohen 5 hajdutët e pasur shqiptarë

Bën kërdinë në vjedhje e bizneseve, arrestohen 4 kosovarë dhe një shqiptar. Në pranga kanë rënë vëllezërit Sabadin dhe Arsim Bytyqi, përkatësisht 50 dhe 40 vjeç; Visar Sopjani, 33 vjeç; Fitim Emiri, 45 vjeç me origjinë nga Kosova dhe Raimond Çela, i vetmi shqiptar 30 vjeç. Ata u

Dy agjencitë e sigurisë pro trajnimeve të përbashkëta dhe shkëmbimit të përvojave
  • 2016-05-18

Dy agjencitë e sigurisë pro trajnimeve të përbashkëta dhe shkëmbimit të përvojave

Inspektori i Përgjithshëm Policor (IPK) dhe Agjencia e Kosovës për Inteligjencë (AKI), si dy agjenci të sigurisë, janë dakorduar për bashkëpunim të mëtutjeshëm në shumë fusha të përbashkëta, duke përfshirë trajnime të përbashkëta dhe shkëmbim përvojash. Kjo u bë e ditur gj

Bëhen bashkë "qikat e dajës", Adelina me Editën (Foto)
  • 2016-02-06

Bëhen bashkë "qikat e dajës", Adelina me Editën (Foto)

Edhepse më parë ishin të përfolura në media për raportet e zbehta në mes tyre, dy këngëtaret kosovare, Adelina Berisha dhe Edita Sopjani duke se janë "rehatuar" në mes vete. Dy bjondinat nga Prishtina kanë bërë një

Vazhdon suksesi i serialit 192, pjesë e tij bëhet edhe aktori i njohur i filmit “Spectre” (Foto)
  • 2016-02-03

Vazhdon suksesi i serialit 192, pjesë e tij bëhet edhe aktori i njohur i filmit “Spectre” (Foto)

Serialit vendor ‘192’ së shpejti pritet t’i bashkohet edhe një aktor nga Hollywoodi. Është aktori shqiptar që ka luajtur në filmin ‘Spectre’ (James Bond 007), Gjevat Kelmendi. Nëpërmjet një statusi në Facebook, ai ka b&e

Ora 00:00 – Lind fëmija i parë djalë për vitin 2016
  • 2016-01-01

Ora 00:00 – Lind fëmija i parë djalë për vitin 2016

2016-a në Kosovë erdhi me lindjen e një djali në klinikën e Gjinekologjisë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. 22-vjeçarja, Jetmira Sopjani nga Fushë Kosova është nëna e cila sjelli në jetë fëmijën e parë të këtij viti në orën 00:00. Sopjani, nëna e foshnjës së por

Jahjaga viziton foshnjën e parë të 2016-ës (Foto)
  • 2016-01-01

Jahjaga viziton foshnjën e parë të 2016-ës (Foto)

Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga sot vizitoi sot Klinikën e Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, ku takoi 22-vjeçaren Jetmira Sopjani nga Fushë Kosova, e cila mbrëmë në ora 00:00, solli në jetë foshnj&

Ora 00:00 – Lind fëmija i parë djalë për vitin 2016
  • 2016-01-01

Ora 00:00 – Lind fëmija i parë djalë për vitin 2016

2016-a në Kosovë erdhi me lindjen e një djali në klinikën e Gjinekologjisë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. 22-vjeçarja, Jetmira Sopjani nga Fushë Kosova është nëna e cila sjelli në jetë fëmijë