Rezultate te kerkimit per termin: +Sopjanin

Meta: total 16 / total_found 16 / time 0.000 / keyword[0] sopjanin / docs[0] 16 / hits[0] 21 /
Dy agjencitë e sigurisë pro trajnimeve të përbashkëta dhe shkëmbimit të përvojave
  • 2016-05-18

Dy agjencitë e sigurisë pro trajnimeve të përbashkëta dhe shkëmbimit të përvojave

Inspektori i Përgjithshëm Policor (IPK) dhe Agjencia e Kosovës për Inteligjencë (AKI), si dy agjenci të sigurisë, janë dakorduar për bashkëpunim të mëtutjeshëm në shumë fusha të përbashkëta, duke përfshirë trajnime të përbashkëta dhe shkëmbim përvojash. Kjo u bë e ditur gj

Bëhen bashkë "qikat e dajës", Adelina me Editën (Foto)
  • 2016-02-06

Bëhen bashkë "qikat e dajës", Adelina me Editën (Foto)

Edhepse më parë ishin të përfolura në media për raportet e zbehta në mes tyre, dy këngëtaret kosovare, Adelina Berisha dhe Edita Sopjani duke se janë "rehatuar" në mes vete. Dy bjondinat nga Prishtina kanë bërë një

Kjo vajzë sot është një këngëtare seksi (Foto)
  • 2015-11-18

Kjo vajzë sot është një këngëtare seksi (Foto)

Kjo vajzë në fotografi tashmë është rritur dhe ajo është njëra nder femrat më të bukura dhe seksi të skenës shqiptare. Fjala është për këngëtaren Edita Sopjanin e cila së fundmi ka publikuar një fotografi

Latif Merovci emërohet zëvendësdrejtor i AKI-së
  • 2015-02-27

Latif Merovci emërohet zëvendësdrejtor i AKI-së

Presidentja e Republikës së Kosovës,  Atifete Jahjaga dhe kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, bazuar në Kushtetutë dhe në ligjin për Agjencinë e Kosovës për Inteligjencë, kanë emëruar sot, Latif Merov

Konflikt para gjykatës, vdes ish-polici
  • 2012-10-11

Konflikt para gjykatës, vdes ish-polici

Edmond HoxhajPolicia dyshon se u godit me grushte, por nuk përjashtohet edhe ndonjë atak në zemër Edmond Hoxhaj Konflikti për pronat ka sjellë vdekjen e një ish-polici para derës së Gjykatës në Lushnjë. Vdekja e ish-efektivit të policisë ka ardhur pas një sherri të momentit mes palë

Turbina afron Damjano Sopjanin nga ekipi i të rinjve
  • 2012-08-17

Turbina afron Damjano Sopjanin nga ekipi i të rinjve

Nga ARTAN PAJA   Futbollisti i talentuar elbasanas, Damjano Sopjani është gati të jetë pjesë e Turbinës për sezonin e ri, teksa eksperienca e tij tre vjeçare me ngjyrat e skuadrës së të rinjve, duket se ia lejon këtë atribut. 18vjeçari është identifikuar si golashënuesi më i

No Pic available
  • 2009-04-14

Gjykon edhe pse i pezulluar, Sopjani ia "fut" FSHF-së

 Në Shqipëri ndodhin nga të gjitha. Një gjyqtar i pezulluar deri në fund të sezonit, mund të gjykojë ndeshje në kampionatin e të rinjve, madje pa dijeninë e drejtuesve të federatës. Protagonisti në këtë rast është sërish arbitri Mentor Sopjani. Gjyqtari, i cili u dhunua në n