Rezultate te kerkimit per termin: +Sopoti

Total: 919
  • 2020-09-15T14:04:57.934Z

Java 20, Sopoti-Bilishti

Sopoti i vendit të fundit (10 pikë) është skuadra me më shumë humbje në kampionatin e Kategorise se Pare: 14 të tilla në 19 ndeshje. Sopoti vjen pas humbjes me Skraparin, Bilishti pas fitores me Luftëtarin. Eminguen Cfarku i Bilishtit” “Na kënaq dhe një pikë në Librazhd”. KATE

• 2020-09-15T14:05:08.466Z

"Sopoti", lëvizja 'Zgjohu': Të zgjidhet nëpërmjet drejtësisë

Rasti “Sopoti” duhet të zgjidhet përmes institucioneve të drejtësisë, me angazhimin e politikës dhe me ndihmën e faktorit ndërkombëtar. Në këtë përfundim arritën pjesëmarrësit në debatin ‘Liri për Sopotasit’, të organizuar nga lëvizja qytetare “Zgjoh

• 2020-09-15T14:05:25.402Z

Miqësore, Sopoti – Gramshi 6-2

Sopoti i Librazhdit fitoi 6-2 miqësoren me Gramshin. Burimi: Albania-sport.comKliko per te na ndjekur ne TwitterE Hene, 09 Gusht 2010 Shto dhe ti komentin tend Emri dhe e-maili

• 2020-09-15T14:02:42.402Z

Sopoti fiton me Gramshin, Tomori barazon me Burrelin

Sopoti fitoi 1-0 me Gramshin në kuadrin e Javës V të Kategorisë së Parë. Fitorja e librazhdasve në derbin lokal me gramshiotët u arrit në minutën e fundit të takimit falë autogolit të Mucës në të 90'. Në pankinën e Gramshit debutoi trajneri i ri Edmond Mustafaraj, pas dorëheqjes s

• 2020-09-15T14:12:20.194Z

Sopoti Monstra dhe Kumanova ne rigjykim

var fbShare url httpvizionplusalsopoti-monstra-dhe-kumanova-ne-rigjykimsize smallbrbrKryetari i Partise Demokratike Shqiptare ne Maqedoni Menduh Thaci ka kerkuar rigjykim per rastet Monstra Sopoti dhe Kumanova Qendrimet e tij ai i ka shprehur gjate nje takimi me qytetaret ne Struge Urgjenca dhe em

• 2020-09-15T14:02:44.500Z

Edhe Sopoti i etur për pikë në transfertë

Sopoti i Librazhdit do të luajë sot kundër Besëlidhjes. Fitorja një javë më parë me Luftëtarin ka krijuar besim te librazhdasit se mund të marrin pikë edhe në transfertën e vështirë me lezhjanët. Besëlidhja në shtëpi i ka provuar si humbjen ashtu dhe fitoren. Sopoti, në fakt nuk