Rezultate te kerkimit per termin: +Sopotit

Meta: total 464 / total_found 464 / time 0.000 / keyword[0] sopotit / docs[0] 464 / hits[0] 640 /
No Pic available
  • 2017-07-04

Polici plagoset gjatë aksionit kundër kultivimit të kanabisit

Një efektiv policie është plagosur gjatë një aksioni për goditjen e kultivimit të lëndëve narkotike në zonën e Sopotit. Policia thotë se efektivi është rrëzuar aksidentalisht duke u dëmuar në shpatull dhe kokë. Gjatë kontrollit të territorit mbi Palohor në një terren të pyllë

Kontrolli anti-kanabis, plagoset aksidentalisht efektivi
  • 2017-07-04

Kontrolli anti-kanabis, plagoset aksidentalisht efektivi

Një efektiv i Policisë është plagosur paraditen e sotme gjatë një aksioni në Malin e Sopotit. Ngjarja ka ndodhrur teksa në zonën e Palohorit po zhvillohej një aksion kundër kanabisit. Gjatë kontrollit të territorit mbi Palohor në një terren të pyllëzuar e të thepisur, në afërsi t

Dramë për Elbasanin, Sopoti e dërgon në Kategorinë e Dytë
  • 2017-05-15

Dramë për Elbasanin, Sopoti e dërgon në Kategorinë e Dytë

Sopoti i Librazhdit siguron qëndrimin në kategorinë e parë, pasi mposhti 2-0 Elbasanin në finalen e mbijetesës së Grupit B, që u zhvillua në stadiumin Selman Stërmasi në kryeqytet. Një fund i hidhur për skuadrën elbasanase, dy herë kampione e vendin në vitet 1982 dhe 2006, por që pr

No Pic available
  • 2017-03-09

Drejtori i Tokave, zgjidhje me Kanun

Dy vëllezër janë shtangur kur kanë dëgjuar nga goja e një zyrtari shtetëror se problemi i tyre mund të zgjidhej me Kanun! Muharrem dhe Gjergj Kuçana, me origjinë nga Tropoja dhe banues të Tiranës, kanë shkuar pranë Sekretariatit Teknik të Komisionit Qeveritar të Tokave, për të zgji

Kategoria I, Lushnja thyhet në shtëpi, Kamzën e ndal Burreli
  • 2017-03-04

Kategoria I, Lushnja thyhet në shtëpi, Kamzën e ndal Burreli

Në ndeshjen e javës së fundit të fazës së grupeve, Lushnja kryesuese e Grupit B të Kategorisë së Parë, ndalet në mënyrë të papritur në stadiumin Roza Haxhiu. Lagunarët u mundën me rezultatin 1-0 nga Pogradeci, duke humbur mundësinë për të siguruar një avantazh të konsideruesh

No Pic available
  • 2017-02-15

LSDM me ofertë gjysmake për shqiptarët në Maqedoni

Propozimi që BDI-ja ka marrë nga LSDM për qeverinë duket se nuk i përmban të gjithë kërkesat e shqiptarëve, siç janë të përcaktuara në platformë. Gazeta Dnevnik thotë se nga burime brenda BDI-së ka mësuar se partia e drejtuar nga Ali Ahmeti nuk ka marrë atë që ka pritur, duke al

Dinamo, barazim pa gola me Sopotin
  • 2017-02-04

Dinamo, barazim pa gola me Sopotin

Dinamo nuk shfrytëzoi dot faktorin fushë. Në kompleksin Internacional në Pezë Helmës skuadra e Igli Allmuçës, barazoi 0-0 ndaj Sopotit në sfidën e vlefshme për javën e 14-të të Grupit B të Kategorisë së Parë. Edhe pse krijoi shumë raste për shënim mungesa e një bomberi të mir