Rezultate te kerkimit per termin: +Sorosi

Total: 95
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.941Z

Sorosi ra. Pas tij bie edhe Rama. Tani duam çekun e bardhë nga Donald Trump

Shqipëria ringrihet Make Democracy great again. Kështu shkruan gazeta zyrtare e PD-së, Rilindja Demokratike, që dje hapej me një foto të Lulzim Bashës marrë nga një kënd fotografik që u përdor shpesh edhe në fushatën e Trump. Nuk kalon pa rënë në sy edhe nënvizimi që aludon p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.049Z

Vasili, Ramës: Vlerësoje sulmin e SHBA në Siri, mos ki frikë nga Sorosi!

Veprimet ushtarake të ndërmarra nga SHBA dhe aleatët perëndimorë në Siri janë kryefjala në diskutimet anembanë botës dhe të gjithë po presin se cili do të jetë fati i kësaj situate të tensionuar në shtetin e drejtuar nga Bashar Al Assad. Drita jeshile për goditjen e arsenalit kimik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.456Z

Fajin e kanë grekët, serbët, Sorosi, homoseksualët? Fajin e ke ti legen që voton për hajdutët e ti burrë-lavir që shet votën

Nga Ermal Hasimja   Fajin e kanë grekët, serbët, Saliu, Sorosi, homoseksualët, iluminatit, thatësira, përmbytja e shkaktuar nga rreshtimi i planetëve, shejtani që shkundi brekët në Drin, Çurçilli që na fali te Stalini, etj, etj. More po kemi qindra vjet që ankohemi e nuk po zgj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.153Z

George Soros Fusnin bonde evropiane po te doni ta shpetoni euron

Investuesi i madh amerikan George Soros e konsideron Gjermanine fajtoren kryesore per shkallezimin e krizes se borxheve te euros. Ishte ngurrimi gjerman qe e perforcoi krizen e Greqise dhe qe e beri ate ngjitese qe e ktheu ne nje krize ekzistenciale per Evropen shkruan miliarderi ne nje artiku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.370Z

Basha: Vetting menjëherë pas qeverisë teknike

Lulzim Basha sulmon Ramën dhe ata që ai i quan “mercenarë të paguar nga Sorosi” se do të kapë drejtësinë. “Vetting menjëherë pas qeverisë teknike sipas konsensusit të 22 korrikut dhe nuk ka nevojë ta kushtëzojmë” Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.672Z

Sorosi merr Veliajn në Sri Lanka për

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, do jetë pjesë e një forumi ekonomik në Sri Lanka më 7 dhe 8 janar. Forumi ka për qëllim të identifikojë mënyra se si ky vend të shkojë drejt një rritje ekonomike të qëndrueshme dhe gjithëpërfshirëse. Iniciativa për forumin ishte e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.677Z

Soros: Ekonomia amerikane frenon zhvillimin botëror

Ekonomia amerikane do të jenë frenuese për realizimin e rritjes së ekonomisë botërore gjatë këtij viti. Vlerësim të tillë sot dha multimiliarderi amerikan dhe themeluesi i Fondit për shoqëri të hapur, Xhorxh Soros. Ekonomia botërore do të realizojë rritje të caktuar, por ne në Sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama