Rezultate te kerkimit per termin: +Sot +Artur +Zheji

Meta: total 267 / total_found 267 / time 0.003 / keyword[0] sot / docs[0] 372900 / hits[0] 631026 / keyword[1] artur / docs[1] 7960 / hits[1] 12417 / keyword[2] zheji / docs[2] 807 / hits[2] 2184 /
PSE JEMI VETËM NË KRIZËN TONË POLITIKE
  • 2019-03-28

PSE JEMI VETËM NË KRIZËN TONË POLITIKE

Nga Artur ZHEJI Presidenti kinez Xi Jinping, me turin e tij Europian solli në sipërfaqe një parashtrim dhe një iluzion të ri në kontinentin kolosal, që mbiquhet Euro-Azia Ai zbarkoi në Romë e më pas në Paris, me një dosje plot projekte dhe me parakontrata të gatshme që tringëllojnë q

Arrestimi i Dakos, Grida Duma tregon planin e Ramës
  • 2019-02-25

Arrestimi i Dakos, Grida Duma tregon planin e Ramës

Grida Duma ka folur për arrestimin e kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako. E ftuar në emisionin 360 Gradë në Ora News tha se do të ndiqet e njëjta strategji që u bë me Saimir Tahirin. Diskutimi Duma: Tani pritet të drejtësia të fillojë të bëjë veprimin. Ajo që kemi besim ësh

Darka e liderëve, analisti tregon mesazhin e koduar të Ramës për BE-SHBA
  • 2019-02-05

Darka e liderëve, analisti tregon mesazhin e koduar të Ramës për BE-SHBA

Është komentuar gjatë në mjedisin politik dhe mediatik një darkë e zhvilluar mbrëmjen e së dielës, midis kryeministrit Edi Rama dhe liderëve shtetërorë të Kosovës, e partnerëve të koalicionit qeverisës. Foton e postoi në faqen e tij në Facebook vetë Edi Rama, me shënimin PHOTO O

Analisti parashikon përmbysje: Mund të ketë zgjedhje të
  • 2019-01-24

Analisti parashikon përmbysje: Mund të ketë zgjedhje të

Analiasti dhe gazetari Artur Zheji ka hedhur dyshime të forta mbi vendimet e fundit të ministres së Infrastrukturës e Energjetikës, Belinda Balluku, brenda disa ditësh ka shkarkuar të gjithë kastën drejtuese të ish-paraardhësit të saj. I ftuar në Top Talk, Zheji tha se të gjithë këto

Zheji: Semafori i kuq i Metës ndaj Ramës, sa volumi i opozitës në një vit
  • 2018-11-07

Zheji: Semafori i kuq i Metës ndaj Ramës, sa volumi i opozitës në një vit

A është thjesht një matje forcash në distancë, apo pritet një përplasje reale President-Qeveri? Pse po e pret qeveria presidentin Meta për rishqyrtimin e vendimit për të dekretuar Sandër Leshin ministër të Brendshëm? A është presidenti pjesë e skenarit të opozitës për të rrëzu

No Pic available
  • 2017-11-23

Befason Rama, përballet me mik-armikun Artur Zheji

Kryeministri Edi Rama do të jetë nesër i ftuar në emisionin 360 gradë të gazetarit Artur Zheji Është interesante të shihet përballja e Ramës me Zhejin, pasi nga miq të hershëm, ata janë kthyer në armiq të betuar, siç flitet, për shkak se Rama nuk e emëroi Zhejin drejtor të RTSH.

No Pic available
  • 2017-10-31

Visho Ajazi takim sekret në Rinas me shefin e CIA-s?

Gjatë emisionit 360 Gradë, gazetari Artur Zheji thotë se ish-kreu i SHISH Visho Ajazi Lika ka zhvilluar një takim me kreun e CIA-s në Rinas. Zheji: Më thuhet që ka shumë mundësi që të ketë ardhur në Rinas një nga drejtorët më të rëndësishëm të CIA-s dhe ka pasur një takim kokë