Rezultate te kerkimit per termin: +Sot +Edi +Rama

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.864Z

Humbja me Serbinë, Edi Rama: Sot fitoi publiku shqiptar

Kryeministri Edi Rama është ngushëlluar nga sjellja shëmbullore e publikut dhe tifozerisë shqiptare në ndeshjen me Serbinë në "Elbasan Arena", ku Shqipëria humbi 0 me 2. Nga profili i Tij në Facebook kryeministri Rama ka shkruar: "Barazimi do qe më i drejtë po ky është futbolli. Sot l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.550Z

Ministria e Financave: Edi Rama sot shpifi sërish

Tiranë, 30 Korrik, NOA Sot Edi Rama, në daljen e tij të re para mediave, shpifi! Shpifi dhe trilloi përsëri për situatën ekonomike. Njeriu që vetëm një muaj e gjysmë më parë, e konsideroi krim rritjen e pensioneve, u paraqit sot me lot krokodili për pensionistët shqiptarë. Ky

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.762Z

Kryeministri Edi Rama sot në Tonight Ilva Tare

Kur kanë mbetur edhe 4 ditë fushatë per Zgjedhjet e 25 Qershorit Kryeministri dhe Kryetari i PS Edi Rama vjen sot në Tonight Ilva Tare ne Ora News. Pritshmeritë e Ramës për rezultatin e zgjedhjet të 25 qershorit, gjasat për marrjen e timonit të qeverisjes me 71 mandate, marreveshja me krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.320Z

Edi Rama- I dashuruar me vetveten sot në Të Paekspozuarit

“Të Paekspozuarit” nje emision nga gazetari Ylli Rakipi, sjell sot në mbremje, në orën 20:45,  “Edi Rama- I dashuruar me vetveten”. Piktori që mund kryeministrin dhe braktisja e detyrës për shkak të artit… Dritat e kuqe që mund të na rrezikojnë jetën. ̶

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.551Z

EDI RAMA KUNDER EDI RAMES

Edi Rama është i dënuar sot të ketë përballë kundërshtarin më të rreptë të mundshëm për të, që është Edi Rama. Ai ka kundërshtar të djeshmen e vet. Kështu u ndodh, herët a vonë, të gjithë liderëve autokratë që në agim të karrierës i përdorin parimet dhe aksiomat demo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.549Z

Edi Rama ka sot të drejtë

ARTAN HOXHA 1. Siç dhe u parashikua, ndryshe nga ndonjë iluzion afatshkurtër, as Kurban-Libri as Kongresi, as Asambleja socialiste nuk mbyllën çarjet e së majtës së gjerë politike dhe/ose të opozitës së zgjeruar me ca djathtas. Çarjet po thellohen. Copëzat, ndonjë më herët e ndonjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.288Z

Edi Rama, takon sot kryeministrin italian, Enrico Letta

TIRANË- Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama, pritet të zhvillojë sot në Romë, një takim me kryeministrin italian, Enrico Letta. Në kuadër të vizitës së tij në Itali, Rama do të takohet edhe me shefen e diplomacisë italia

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama