Rezultate te kerkimit per termin: +Sot

Meta: total 1000 / total_found 356021 / time 0.126 / keyword[0] sot / docs[0] 356021 / hits[0] 603678 /
Noizy përjashton Encën nga OTR
  • 2017-02-13

Noizy përjashton Encën nga OTR

Ka ndodhur një përleshje mes dy artistëve më në zë të ShoWbizit shqiptar. Ata të dy të njohur për hitet e veta janë pjesë e një grupi. Bëhet fjalë për Noizyn dhe Encën. Pas intervistës së Encës në Prive, Noizy ka shpërthyer duke postuar një foto të zezë në Instagram dhe ka

No Pic available
  • 2017-02-13

Koreja e Veriut bën provokim të armatosur

Koreja e Veriut tha se ka testuar me sukses një raketë balistike, me rreze të mesme dhe të gjatë veprimi, çfarë bëri që Shtetet e Bashkuara, Koreja e Jugut dhe Japonia të kërkojnë takim urgjent të Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara. Agjencia shtetërore e lajmeve në Phe

Dorëzon unazat dhe i jep fund martesës para Ardit Gjebreas
  • 2017-02-13

Dorëzon unazat dhe i jep fund martesës para Ardit Gjebreas

Dy unaza, një e fejesës dhe tjetra e martesës. Siç iku ai pa më pyetur mua, edhe unë po e them këtu mes të gjithëve se ia dorëzoj Vinit unazën pa e pyetur Për këtë kishte ardhur sot në programin Ka një mesazh për ty Ruzhdia, e cila ka kaluar një jetë aspak të qetë. Të atin e ki

Deklaratat e Ramës, Ristani: Ky është karvani i zullumit që vetëm leh, më 18 shkurt ngrihemi bashkë
  • 2017-02-13

Deklaratat e Ramës, Ristani: Ky është karvani i zullumit që vetëm leh, më 18 shkurt ngrihemi bashkë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, njëherazi deputet, Arben Ristani ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama, që komunikimin javor ia kushtoi pikërisht grabitjes së ndodhur pranë Rinasit. Ristani thotë se sipas Ramës, autorët e grabitjes me armë janë opozita, m

Analiza vjetore e DPN1, 4 mijë kosha të rinj në Tiranë,  20 lulishte të reja, 1 mijë pemë çdo muaj
  • 2017-02-13

Analiza vjetore e DPN1, 4 mijë kosha të rinj në Tiranë, 20 lulishte të reja, 1 mijë pemë çdo muaj

Tirana është sot një qytet disa herë më i pastër se një vit e gjysmë më parë, por për Bashkinë e Tiranës ka ende shumë për tu bërë, duke nisur nga ndërgjegjësimi i qytetarëve për të mos ndotur mjedisin. Ky ishte konkluzioni i analizës vjetore të Ndërmarrjes së Punëtorëve

Çfarë ka ndodhur më 13 shkurt?
  • 2017-02-13

Çfarë ka ndodhur më 13 shkurt?

1258 – Bagdadi pushtohet nga mongolët, dhe Kalifati i Abasidit – i themeluar nga Abasi, i afërm i profetit Muhamed – shpërbëhet. Kalifi u kap dhe u detyrua të shikojë se si qytetarët u vranë dhe thesari i tij u plaçkit. Sipas gojëdhënës, Kalifi u vra duke u shkelur nga

Na moj goc, kujt i bën kunja ti, incidenti me profesor Gazin në Teatër
  • 2017-02-13

Na moj goc, kujt i bën kunja ti, incidenti me profesor Gazin në Teatër

Nga Alma Mile Në Teatrin Kombëtar Eksperimental Kujtim Spahivogli po shfaqet një komedi e zezë e Joe Orton, titulluar Çfarë pa kryeshërbëtorja. Mund të jetë shfaqje e bukur, nuk di të them, sepse nuk e kam parë dhe, tju them të drejtën, nuk kam për të shkuar. Do ta kisha gjetur kohë